Byla 2-168-776/2012
Dėl draudimo išmokos grąžinimo

1Šiaulių rajono apylinkės teismo teisėjas Erminijus Baziulis, rašytinio proceso tvarka, susipažinęs su ieškovo „BTA Insurance Company“ SE, vykdančio veiklą per „BTA Insurance Company“ SE filialą Lietuvoje, ieškiniu atsakovui V. S. dėl draudimo išmokos grąžinimo,

Nustatė

22011-11-28 ieškovas „BTA Insurance Company“ SE pateikė teisme ieškinį atsakovui V. S. dėl draudimo išmokos grąžinimo. Nustačius, kad pateiktas pareiškimas neatitinka Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso reikalavimų, 2011-12-07 nutartimi pareiškėjui buvo skirtas terminas joje išdėstytiems trūkumams pašalinti: pateikti įrodymus, kad atsakovas yra kaltas ir nubaustas dėl eismo įvykio bei primokėti trūkstamą žyminio mokesčio dalį.

3Šalindamas nutartyje nurodytus trūkumus ieškovas pateikė 2009-08-06 Šiaulių miesto apylinkės teismo nutarimą, iš kurio nesimato kas buvo nubaustas už administracinių teisės pažeidimų padarymą bei nepateikė dokumento, įrodančio, kad primokėjo trūkstamą žyminio mokesčio dalį.

4Ieškovas, šalindamas 2011-12-07 nutartyje nurodytus trūkumus, ieškinio trūkumus pašalino netinkamai. Ieškovas buvo informuotas apie tai, kad nurodytu terminu nepašalinus trūkumų, jo ieškinys dėl draudimo išmokos grąžinimo bus laikomas nepaduotu ir grąžintas ieškovui. Kadangi ieškovas per teismo nustatytą terminą ieškinio trūkumus pašalino netinkamai, todėl ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovui.

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115 str. 3 d., 5 d., teismas,

Nutarė

6Ieškovo „BTA Insurance Company“ SE, vykdančio veiklą per „BTA Insurance Company“ SE filialą Lietuvoje, ieškinį atsakovui V. S. dėl draudimo išmokos grąžinimo laikyti nepaduotu ir grąžinti ieškovui.

7Ieškovas turi teisę, pašalinus nurodytus trūkumus, su ieškiniu pakartotinai kreiptis į teismą.

8Nutartis gali būti skundžiama per 7 dienas atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui per Šiaulių rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai