Byla B2-422-227/2013
Dėl ieškinio atsiėmimo civilinėje byloje pagal VSDFV Utenos skyriaus ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Vilgira“

1Panevėžio apygardos teismo teisėja Margarita Dzelzienė,

2sekretoriaujant Lolitai Kudabienei

3viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo ieškovės VSDFV Utenos skyriaus prašymą dėl ieškinio atsiėmimo civilinėje byloje pagal VSDFV Utenos skyriaus ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Vilgira“ ir

Nustatė

4Po pertraukos į teismo posėdį šalys neatvyko. Gautas ieškovės rašytinis prašymas dėl ieškinio atsiėmimo ir atsakovo sutikimas bei prašymas bylą nagrinėti rašytinio proceso tvarka jam nedalyvaujant. Kliūčių bylos nagrinėjimui nedalyvaujant šalims, nenustatyta.

5Prašymas tenkintinas(CPK 139 str., 296 str. 10 p).

6CPK 139 straipsnis suteikia teisę ieškovui tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio kopijos atsakovui, atsiimti pareikštą ieškinį. Vėliau ieškinį galima atsiimti tik turint atsakovo sutikimą ir ne vėliau kaip iki pirmosios instancijos teismo spendimo priėmimo.

7Ieškovė, pareiškusi ieškinį atsakovui dėl bankroto bylos iškėlimo, naudodamasi CPK 139 straipsnyje suteikta teise, prašo leisti atsiimti ieškinį ir su tuo sutinka atsakovas. Teismas, įvertinęs tai, jog atsakovo paaiškinimais jis atsiskaitys su kreditoriumi- ieškove ir pateikti įrodymai apie skolos sumažinimą, bei tai, jog ieškinio atsiėmimas neužkerta kelio ieškovei iš naujo pareikšti tokio pat turinio ieškinį, atsisakymas nuo ieškinio nepažeidžia kitų asmenų teisių ir pareigų, prašymą tenkina ir ieškinį palieka nenagrinėtu (CPK 139 str., 296 str. 10 p).

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 291 str .,

Nutarė

91. Patenkinti ieškovės VSDFV Utenos skyriaus prašymą dėl ieškinio, pareikšto atsakovui UAB „Vilgira“ , į.k. 155537680 , atsiėmimo.

10Ieškinį palikti nenagrinėtu.

11Nutartis per 7 dienas nuo jos priėmimo gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui , atskirąjį skundą paduodant Panevėžio apygardos teisme.

12Nutarties nuorašą išsiųsti ieškovei ir atsakovo vadovui V. B..

Proceso dalyviai