Byla B2-1491-510/2012
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „Virtūtis“

1Kauno apygardos teismo teisėjas Ramūnas Mitkus, turintis savo žinioje civilinę bylą pagal pareiškėjo kreditoriaus uždarosios akcinės bendrovės „Skolų valdymo konsultacijos“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „Virtūtis“,

Nustatė

2Kauno apygardos teisme 2012 m. vasario 21 d. gautas pareiškėjo kreditoriaus UAB „Skolų valdymo konsultacijos“ prašymas dėl pareiškimo iškelti bankroto bylą atsiėmimo. Kartu su prašymu pareiškėjas taip pat pateikė atsakovo sutikimą dėl pareiškimo atsiėmimo.

3Prašymas tenkintinas.

4Ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio nuorašo atsakovui, turi teisę atsiimti pateiktą ieškinį. Vėliau ieškinį atsiimti galima tik turint atsakovo sutikimą. (CPK 139 straipsnio 1 dalis). Pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo nagrinėjimo stadijoje pareiškėjas turi teisę atsiimti pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo, todėl esant atsakovo sutikimui yra pagrindas palikti pareiškimą nenagrinėtu (CPK 139 straipsnio 2 dalis).

5Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 139 straipsniu ir 296 straipsnio 1 dalies 10 punktu,

Nutarė

6Pareiškėjo uždarosios akcinės bendrovės „Skolų valdymo konsultacijos“ prašymą dėl pareiškimo iškelti bankroto bylą atsiėmimo tenkinti ir pareiškimą atsakovui uždarajai akcinei bendrovei „Virtūtis“ dėl bankroto bylos iškėlimo palikti nenagrinėtu.

7Nutarties patvirtintas kopijas nusiųsti byloje dalyvaujantiems asmenims.

8Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai