Byla eB2-546-479/2019
Dėl bankrutavusios V. T. personalinės įmonės veiklos pabaigos

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Žydrūnas Bertašius,

2rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs klausimą dėl bankrutavusios V. T. personalinės įmonės veiklos pabaigos,

Nustatė

31.

4Klaipėdos apygardos teismo 2018 m. birželio 25 d. nutartimi V. T. personalinei įmonei iškelta bankroto byla, įmonės bankroto administratore paskirta UAB „Bankroto valdymas“. 2.

5Klaipėdos apygardos teismo 2018 m. rugsėjo 7 d. nutartimi patvirtintas įmonės kreditorių sąrašas. 3.

6Klaipėdos apygardos teismo 2018 m. lapkričio 13 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. 4.

72019 m. gegužės 16 d. teisme gautas bankroto administratorės prašymas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. Administratorė nurodė, kad visos likvidavimo procedūros yra užbaigtos, todėl teismo prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. 5.

8Klaipėdos apygardos teisme klausimo dėl įmonės veiklos pabaigos nagrinėjimas paskirtas 2019 m. liepos 15 d. Kreditoriams apie teismo posėdį dėl įmonės veiklos pabaigos paskelbta internete, bankroto administratorė taip pat įpareigota apie teismo posėdį pranešti kreditoriams. Prašymas tenkintinas. 6.

9Iš byloje esančios medžiagos nustatyta, kad įmonė parduodamo turto ir piniginių lėšų, iš kurių galėtų būti tenkinami kreditorių reikalavimai, neturi. Likvidavimo procedūros užbaigtos. Aplinkos apsaugos departamentas įmonei jokių pretenzijų nereiškia. Esant nurodytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl V. T. personalinės įmonės veiklos pabaigos (Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalis). Vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d., CPK 270 str., teismas

Nutarė

10pripažinti, kad V. T. personalinės įmonės, juridinio asmens kodas 141257864, adresas Gedminų g. 6-7, Klaipėda, veikla pasibaigė.

11Įpareigoti įmonės administratorę atlikti veiksmus, nurodytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje, bei pranešti apie teismo sprendimą kreditoriams.

12Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai