Byla 2-223-906/2014
Dėl nusišalinimo nuo civilinės bylos pagal ieškovės N. S. ieškinį atsakovui A. G., institucijai, teikiančiai išvadas Skuodo rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl materialinio išlaikymo vaikams priteisimo, jų gyvenamosios vietos ir bendravimo su jais tvarkos nustatymo nagrinėjimo

1Skuodo rajono apylinkės teismo pirmininkė Laimutė Bukauskienė, susipažinusi su teisėjo Svajūno Bliudsukio 2014-05-02 nutartimi dėl nusišalinimo nuo civilinės bylos pagal ieškovės N. S. ieškinį atsakovui A. G., institucijai, teikiančiai išvadas Skuodo rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl materialinio išlaikymo vaikams priteisimo, jų gyvenamosios vietos ir bendravimo su jais tvarkos nustatymo nagrinėjimo,

Nustatė

2Teisėjas Svajūnas Bliudsukis nusišalino nuo minėtos civilinės bylos nagrinėjimo, nes ieškovė N. S. iki 2014-03-17 dirbo Skuodo rajono apylinkės teisme finansininke. Dabar ji dirba Skuodo rajono savivaldybės administracijoje. Nors teisme nebedirba, tačiau dažnai lankosi, padeda naujai teismo finansininkei įsisavinti darbo buhalterines programas.

3LR CPK 64str. nurodyta, kad teisėjas privalo nusišalinti nuo bylos nagrinėjimo jeigu jis pats tiesiogiai ar netiesiogiai suinteresuotas bylos baigtimi, o 66str. nurodo, kad teisėjas privalo nusišalinti ir kitais atvejais, jeigu yra aplinkybių, kurios kelia abejonių dėl jo nešališkumo.

4Nė vienas Skuodo rajono apylinkės teismo teisėjas nėra suinteresuotas bylos baigtimi, tačiau ta aplinkybė, kad N. S. dirbo teisme finansininke, atsakovui gali kelti abejonių dėl teisėjų nešališkumo, todėl visi trys teisėjai nušalintini nuo civilinės bylos nagrinėjimo.

5Teisėja, vadovaudamasi LR CPK 70str.,

Nutarė

6nušalinti nuo civilinės bylos Nr.2-223-906-2014, teisminio proceso Nr.2-38-3-00175-2014-6, nagrinėjimo Skuodo rajono apylinkės teismo teisėjus, perduoti bylą Klaipėdos apygardos teismui.

7Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai
Ryšiai