Byla B2-3364-340/2016
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Tatjana Žukauskienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo bankrutavusios UAB „Izoranga“ bankroto administratoriaus UAB „Bankroto administratorių kompanija“ įgalioto asmens Ž. B. prašymą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismo 2014-01-13 nutartimi UAB „Izoranga“ iškelta bankroto byla, administratoriumi paskirtas UAB „Bankroto administratorių kompanija“ (b.l. 55-57). Vilniaus apygardos teismo 2014-04-01 nutartimi patvirtintas įmonės kreditorių ir jų finansinių reikalavimų sąrašas (b.l.82); Vilniaus apygardos teismo 2014-05-26 nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto (b.l.104-105).

3Bankrutavusios UAB „Izoranga“ administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl bankrutavusios UAB „Izoranga“ pabaigos. Nurodė, kad visos įstatymu numatytos bankroto proceso procedūros yra atliktos, įmonėje turto bei piniginių lėšų nėra.

4Prašymas tenkinamas.

5Pagal Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

6Iš bankrutavusios UAB „Izoranga“ administratoriaus pateiktų duomenų matyti, kad apie teismo posėdį dėl įmonės pabaigos kreditoriams buvo pranešta elektroniniu paštu. Kaip matyti iš administratoriaus pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros 2015-05-05 pažymos Nr.VR-13.6-134, agentūra neturi duomenų, kad bankrutavusioje UAB „Izoranga“ sukauptos atliekos, užterštas dirvožemis ar gruntas. Jokio neparduoto ar nenurašyto turto įmonė nebeturi. Iš šių aplinkybių darytina išvada, kad visos įmonės likvidavimo procedūros UAB „Izoranga“ bankroto byloje yra pabaigtos.

7Esant nurodytoms aplinkybėms, teismas daro išvadą, kad bankrutavusi UAB „Izoranga“ savo veiklą baigė, todėl yra pagrindas pripažinti jos pabaigą (Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d.).

8Teismas, vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 26 str., CPK 259 str., 263-270 str.,

Nutarė

9bankrutavusios bankrutavusios UAB „Izoranga“ bankroto administratoriaus UAB „Bankroto administratorių kompanija“ įgalioto asmens Ž. B. prašymą dėl bankrutavusios UAB „Izoranga“ pabaigos tenkinti.

10Bankrutavusią UAB „Izoranga“ (į.k.302628900, registracijos adresas: Linų g. 42, Ukmergė) pripažinti pasibaigusia ir išregistruoti likviduotą dėl bankroto UAB „Izoranga“ iš juridinių asmenų registro.

11Pavesti UAB „Izoranga“ administratoriui UAB „Bankroto administratorių kompanija“ atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 5 d.

12Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti apskųstas apeliacine tvarka Lietuvos apeliaciniam teismui, apeliacinį skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai