Byla 2-2508-272/2012
Dėl praleisto įstatymo nustatyto termino atnaujinimo

1Trakų rajono apylinkės teismo teisėja Irena Stefanovič, sekretoriaujant Jolitai Janušauskaitei, dalyvaujant pareiškėjui G. A., jo atstovei adv. Reginai Vasiliauskienei, suinteresuotam asmeniui V. G., viešame teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal pareiškėjo G. A. pareiškimą suinteresuotiems asmenims Vilniaus apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai, E. A., V. G. dėl praleisto įstatymo nustatyto termino atnaujinimo ir

Nustatė

2pareiškėjas pateikė teismui rašytinį prašymą, kuriuo atsisako pareiškimo suinteresuotiems asmenims Vilniaus apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai, E. A., V. G. dėl praleisto įstatymo nustatyto termino atnaujinimo ir prašo civilinę bylą nutraukti. Nurodo, kad ieškinio (pareiškimo) atsisakymo pasekmės, numatytos CPK 294 str., jam yra žinomos.

3Prašymas tenkintinas, byla nutrauktina.

4Ieškovo (pareiškėjo) teisę atsisakyti ieškinio (pareiškimo) numato CPK 42, 140 str. str. Pareiškėjas prašyme nurodė, kad jam yra žinomos pareiškimo atsisakymo pasekmės.

5Bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (CPK 294 str. 2 d.).

6Pareiškėjas Vilniaus valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos 2012-03-13 sprendimu Nr. (1.7)-S-927-12 100 procentų yra atleistas nuo žyminio mokesčio ir kitų bylinėjimosi išlaidų, todėl jam atsisakius pareiškimo 13,25 Lt bylinėjimosi išlaidos valstybei iš jo nepriteisiamos.

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 42, 140 str. str., 293 str. 4 p., teismas

Nutarė

8priimti pareiškėjo G. A. pareiškimo suinteresuotiems asmenims Vilniaus apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai, E. A., V. G. dėl praleisto įstatymo nustatyto termino atnaujinimo atsisakymą ir civilinę bylą nutraukti.

9Nutartis per 7 dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui per Trakų rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai