Byla B2-1660-479/2014
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Žydrūnas Bertašius rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovės UAB „Serpantinas“ ieškinį atsakovei UAB „Vindeva“ dėl bankroto bylos iškėlimo ir

Nustatė

22014-10-28 Klaipėdos apygardos teisme priimtas ieškovės UAB „Serpantinas“ ieškinys dėl bankroto bylos atsakovei UAB „Vindeva“ iškėlimo.

32014-11-03 Klaipėdos apygardos teisme gautas ieškovės pareiškimas dėl atsisakymo nuo ieškinio. Ieškovė nurodė, kad atsakovė sumokėjo ieškovei visą įsiskolinimą. Ieškovė prašė civilinę bylą nutraukti ir nurodė, kad jai yra žinomos pareiškimo atsisakymo pasekmės.

4Pareiškimas tenkintinas, byla nutrauktina.

5LR įmonių bankroto įstatymo 6 str. 5 d. numato, kad galima atsisakyti nuo bankroto bylos iškėlimo iki teismas priima nutartį iškelti atsakovei bankroto bylą. LR CPK 293 str. 4 p. taip pat numatyta, kad teismas nutraukia bylą, jeigu ieškovas atsisakė ieškinio ir atsisakymą teismas priėmė. Kadangi ieškovė UAB „Serpantinas“ pateikė atsisakymą nuo ieškinio dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei ir nurodė, kad jai yra žinomos bylos nutraukimo pasekmės, atsisakymas nuo pareiškimo šalių interesų nepažeidžia, yra pagrindas ieškovės atsisakymą nuo pareiškimo priimti ir civilinę bylą nutraukti (LR CPK 293 str. 4 p., LR įmonių bankroto įstatymo 10 str. 3 d. 1 p.).

6Vadovaudamasis LR CPK 290–291 str., teismas

Nutarė

7ieškovės UAB „Serpantinas“ pareiškimą tenkinti ir nutraukti civilinę bylą pagal ieškovės UAB „Serpantinas“ ieškinį atsakovei UAB „Vindeva“ dėl bankroto bylos iškėlimo.

8Nutartis per 7 dienas nuo jos patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, atskirąjį skundą paduodant per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai