Byla 2-5895-611/2012
Dėl žalos atlyginimo, trečiasis asmuo VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“, rašytinio proceso tvarka

1Vilniaus apygardos teismo teisėjas Andžej Maciejevski, susipažinęs su ieškovo V. G. ieškiniu atsakovams Bankrutuojančiam AB bankui SNORAS, Lietuvos bankui ir Valstybės biudžetinei įstaigai Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai dėl žalos atlyginimo, trečiasis asmuo VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“, rašytinio proceso tvarka

Nustatė

2Ieškovas kreipėsi į teismą, prašydamas priteisti jam iš atsakovų solidariai 300 000 Lt turtinę žalą, taip pat patirtas bylinėjimosi išlaidas.

32012-09-21, dar neišsprendus ieškinio priėmimo klausimo, iki ieškinio su priedais nuorašą išsiunčiant atsakovui, ieškovas pateikė teismui rašytinį pareiškimą, kuriuo ieškovas nurodo, kad atsiima ieškinį.

4Pagal LR CPK 139 str. 1 d. ieškovas turi teisę atsiimti pateiktą ieškinį. Šioje byloje ieškovas išreiškė valią atsiimti ieškinį iki ieškinio išsiuntimo atsakovui, todėl atsakovo sutikimas ieškinio atsiėmimui nereikalingas. Tokia ieškovo teisė nėra įstatymo ribojama. Atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes bei remiantis LR CPK 139 str. 2 d., 296 str. 1 d. 10 p. ieškovo prašymas dėl ieškinio atsiėmimo tenkintinas, o ieškinys paliktinas nenagrinėtas.

5Teismas, vadovaudamasis LR CPK 139 str., 290-291 str., 296 str.,

Nutarė

6Ieškovo V. G. ieškinį atsakovams Bankrutuojančiam AB bankui SNORAS, Lietuvos bankui ir Valstybės biudžetinei įstaigai Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai dėl žalos atlyginimo, trečiasis asmuo VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“, palikti nenagrinėtą.

7Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai