Byla 2-4469-59/2011

1

2Alytus Alytaus rajono apylinkės teismo teisėjas Antanas Vincas Pilipčikas, sekretoriaujant Editai Jakienei dalyvaujant antstolei A. K. nagrinėdamas civilinę bylą pagal antstolės A. K. pareiškimą dėl S. K. nubaudimo už jos reikalavimų neįvykdymą ir

Nustatė

3Antstolė nurodo , kad jos kontoroje yra vykdomas vykdomasis dokumentas Nr.A 2.9.-1483-448, išduotas Alytaus rajono apylinkės teismo dėl 30,00lt baudos išieškojimo iš A. M. dirbančio UAB „Akmens industrija“, kuriai vadovauja S. K.. Antstolės A. K. patvarkymo vykdyti vykdomąjį dokumentą UAB „ Akmens industrija“ vadovas S. K. neįvykdė iki šio laiko. Apie tai , kad A. M. išleistas vaiko priežiūros atostogų A. M. antstolės neinformavo.

4Antstolė A. K. prašo už jos reikalavimo nevykdymą S. K. nubausti pinigine bauda .

5S. K. apie teismo posėdžio laiką ir vietą painformuotas, tačiau neatvyko. Pareiškimas tenkintinas

6Bylos medžiaga nustatyta, kad antstolės A. K. kontoroje yra vykdomas vykdomasis dokumentas Nr.A 2.9.-1483-448, išduotas Alytaus rajono apylinkės teismo dėl 30,00lt baudos išieškojimo iš A. M. dirbančio UAB „Akmens industrija“, kuriai vadovauja S. K..

7Antstolės A. K. patvarkymo, išsiųsto 2010-11-02 UAB „Akmens industrija“, vykdyti vykdomąjį dokumentą UAB „ Akmens industrija“ vadovas S. K. neįvykdė iki šio laiko. Apie tai , kad A. M. išleistas vaiko priežiūros atostogų A. M. antstolės neinformavo.

8Pagal CPK 585str. antstolio reikalavimai vykdyti sprendimus, pateikti turimą informaciją apie skolininko turtinę padėtį, susipažinti su sprendimams vykdyti būtinais dokumentais ar susilaikyti nuo veiksmų , galinčių trukdyti vykdyti sprendimus, išskyrus įstatymų nustatytus atvejus, privalomi visiems asmenims ir turi būti įvykdyti per antstolio nustatytą terminą. Asmeniui, kuris nevykdo antstolio reikalavimo ar kitaip kliudo antstoliui vykdyti vykdomuosius dokumentus, teismas gali skirti iki vieno tūkstančio, litų baudą.

9Vadovaudamasis CPK 290str-291str, 106str., 585str.,

Nutarė

10S. K. a.k( - ) nubausti 50,00lt bauda į valstybės pajamas.

11Priteisti iš S. K. 4,00Lt valstybei išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu.

12Dėl šios nutarties per septynias dienas gali būti duodamas atskirasis skundas Kauno apygardos teismui per šį rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai