Byla M2-1

1Kauno apygardos teismo teisėja mediatorė Jolita Cirulienė, dalyvaujant ieškovui R. R., jo atstovui advokatui S. D., atsakovui T. K., atsakovų advokatei I. M., viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka pravedusi taikinamąjį tarpininkavimą civilinėje byloje pagal ieškovo R. R. ieškinį atsakovams T. K. ir E. K. dėl gyvenamųjų patalpų ir žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymo ir atsakovų T. K. ir E. K. priešieškinį ieškovui R. R. dėl gyvenamųjų patalpų ir žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymo (tretysis asmuo - Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos),

Nustatė

3taikinamojo tarpininkavimo metu posėdyje dalyvavusioms šalis sutarus dėl ginčo dalyko (šalys sutiko atsisakyti savo byloje pareikštų ieškinio ir priešieškinio reikalavimų, ieškovams sutikus notarine tvarka perleisti jiems priklausančią nekilnojamojo turto dalį atsakovams, o atsakovui sutikus sumokėti už perleidžiamą turtą 250 000 Lt) ir pareiškus, jog iš tolesnio taikinamojo tarpininkavimo pasitraukia, nes reikalinga paruošti taikos sutarties projektą, jį pasirašyti visoms šalims iki teismo paskirto 2011-01-20 teismo posėdžio ir pateikti jį teismui tvirtinti, taikinamasi tarpininkavimas laikytinas baigtu, o byla grąžintina Kauno rajono apylinkės teismui.

4Teismo mediatorė

Nutarė

5taikinamąjį tarpininkavimą civilinėje byloje pagal ieškovo R. R. ieškinį atsakovams T. K. ir E. K. dėl gyvenamųjų patalpų ir žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymo ir atsakovų T. K. ir E. K. priešieškinį ieškovui R. R. dėl gyvenamųjų patalpų ir žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymo laikyti baigtu.

6Civilinę bylą grąžinti Kauno rajono apylinkės teismui nagrinėti 2011-01-20 teismo posėdyje.

7Teismo mediatorė

8Jolita Cirulienė

9

Proceso dalyviai
Ryšiai