Byla e2-2099-345/2017
Dėl perkančiosios organizacijos sprendimų panaikinimo

1Vilniaus apygardos teismo teisėjas Henrichas Jaglinskis, rašytinio proceso tvarka susipažinęs su ieškovės UAB „EKSPLOIT“ ieškiniu atsakovui Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Lietuvos olimpiniam sporto centrui (toliau – Lietuvos olimpinis sporto centras) dėl perkančiosios organizacijos sprendimų panaikinimo,

Nustatė

2ieškovės UAB „EKSPLOIT“ kreipėsi į teismą su ieškiniu atsakovui Lietuvos olimpiniam sporto centrui dėl perkančiosios organizacijos sprendimų panaikinimo.

3Vilniaus apygardos teisme 2017-02-13 gautas ieškovės pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo. Nurodė, jog ieškovui žinomos ieškinio atsisakymo teisinės pasekmės.

4Atsisakymas nuo ieškinio priimtas, byla nutrauktina.

5CPK 140 str. 1 d. numato, kad bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę pareikšti teismui, kad jis atsisako ieškinio. Ieškinio atsisakymo rašytiniame pareiškime turi būti nurodyta, kad asmeniui yra žinomos ieškinio atsisakymo pasekmės.

6Ieškovės UAB „EKSPLOIT“ pareiškimas dėl ieškinio atsakovui ieškiniu atsakovui Lietuvos olimpiniam sporto centrui dėl perkančiosios organizacijos sprendimų panaikinimo priimtinas, kadangi tokia ieškovo teisė numatyta įstatyme, ieškovei žinomos ieškinio atsisakymo procesinės pasekmės ir tokie veiksmai neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms ar viešajam interesui (CPK 42 str.). Ieškovui atsisakius ieškinio ir atsisakymą priėmus, byla nutraukiama, grąžintini 75 procentai sumokėto žyminio mokesčio sumos (CPK 87 str., 2 d., 293 str. 1 d. 4 p.).

7Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 87 str., 2 d., 291-292 str., 293 str. 4 p., 295 str.,

Nutarė

8Priimti ieškovės UAB „EKSPLOIT“ atsisakymą nuo ieškinio atsakovui Lietuvos olimpiniam sporto centrui dėl perkančiosios organizacijos sprendimų panaikinimo.

9Civilinę bylą Nr. e2-2099-345/2017 pagal ieškovės UAB „EKSPLOIT“ ieškinį atsakovui Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Lietuvos olimpiniam sporto centrui dėl perkančiosios organizacijos sprendimų panaikinimo, nutraukti.

10Ieškovui ieškovei UAB „EKSPLOIT“ (j.a.k. 302638855) grąžinti 162,75 Eur žyminio mokesčio dalį.

11Nutartis per septynias dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai