Byla B2-1177-460/2017
Dėl įmonės restruktūrizavimo bylos nutraukimo

1Klaipėdos apygardos teismo teisėja Aušra Maškevičienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi RUAB „Linmeta“ administratoriaus UAB „Restruktūrizuoju.lt“ direktoriaus D. S. prašymą dėl įmonės restruktūrizavimo bylos nutraukimo,

Nustatė

2Klaipėdos apygardos teismo 2017-04-24 nutartimi UAB „Linmeta“ iškelta restruktūrizavimo byla, administruoti įmonę paskirta UAB „Restruktūrizuoju.lt.“

32017-09-11 gautas įmonės restruktūrizavimo administratoriaus UAB „Restruktūrizuoju.lt“ prašymas nutraukti restruktūrizavimo bylą. Nurodo, kad RUAB „Linmeta“ restruktūrizavimo administratorius gavo UAB „Linmeta“ pranešimą, kuriame nurodoma, kad įmonė susidūrė su sunkumais, bei pateikė prašymą kreiptis į teismą dėl restruktūrizavimo bylos nutraukimo.

4Prašymas nutraukti restruktūrizavimo bylą tenkintinas.

5Įmonių restruktūrizavimo įstatymo 28 straipsnio 1 dalies 1 punktas numato, kad teismas įmonės restruktūrizavimo bylą nutraukia, jeigu nustatytu terminu nepateikiamas restruktūrizavimo planas.

6Iš prašymo turinio, pridėtų įrodymų ir restruktūrizavimo bylos medžiagos matyti, kad įmonė įstatymo nustatytu terminu nepateikė restruktūrizavimo plano bei pranešimu kreipėsi į administratorių su prašymu kreiptis į teismą dėl restruktūrizavimo bylos nutraukimo, todėl yra pagrindas įmonės restruktūrizavimo bylą nutraukti (Įmonių restruktūrizavimo įstatymo 28 str. 1 d. 1 p.).

7Vadovaudamasis CPK 290–291 str., teismas

Nutarė

8nutraukti UAB „Linmeta“, įmonės kodas 304111912, restruktūrizavimo bylą.

9Įpareigoti įmonės restruktūrizavimo administratorių UAB „Restruktūrizuoju.lt“ apie teismo nutartį nutraukti įmonės restruktūrizavimo bylą per 5 darbo dienas nuo šios nutarties įsiteisėjimo dienos pranešti Įmonių restruktūrizavimo įstatymo 7 straipsnio 11 ir 12 dalyse nurodytiems asmenims.

10Nutartis per 7 dienas nuo įteikimo gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai