Byla 2-9-200/2011

1Varėnos rajono apylinkės teismo teisėja A. I. rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje dėl reikalavimo pašalinti savavališkos statybos padarinius pagal A. B. ieškinį atsakovui Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos ir civilinėje byloje dėl savavališkai pastatytų statinių nugriovimo pagal Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos ieškinį atsakovui A. B., trečiaisiais Asmenimis kviečiant Varėnos rajono savivaldybės administraciją, Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio rezervato direkciją, Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamentą,

Nustatė

2Nurodytos bylos, esančios Varėnos rajono apylinkės teismo žinioje, yra vienarūšės, jose dalyvauja tos pačios šalys. Šiuo atveju tikslinga šias bylas sujungti, nes taip sujungus bus greičiau ir teisingai išnagrinėti ginčai, be to, reikalavimai tarpusavy susiję ir dėl to šių bylų negalima nagrinėti skyrium.

3Vadovaudamasi LR CPK 136 str.4d.

Nutarė

4Civilines bylas dėl reikalavimo pašalinti savavališkos statybos padarinius pagal A. B. ieškinį atsakovui Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos ir dėl savavališkai pastatytų statinių nugriovimo pagal Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos ieškinį atsakovui A. B., trečiaisiais Asmenimis kviečiant Varėnos rajono savivaldybės administraciją, Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio rezervato direkciją, Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamentą, sujungti į vieną bylą, kuriai palikti pirmosios bylos numerį 2-6-200/2011.

5Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai