Byla 2-2288-159/2009

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Eugenija Morkūnienė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovės uždarosios akcinės bendrovės „Alfva“ pareiškimą dėl ieškinio atsiėmimo civilinėje byloje pagal ieškovės uždarosios akcinės bendrovės „Alfva“ ieškinį atsakovei viešajai įstaigai Klaipėdos apskrities ligoninė dėl viešųjų pirkimų komisijos sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo iš naujo įvertinti ieškovės pasiūlymus,

Nustatė

22009-09-18 ieškovė kreipėsi į teismą prašydama panaikinti atsakovės sprendimą atmesti UAB „Alfva“ pasiūlymą viešajame pirkime „Viešosios įstaigos Klaipėdos apskrities ligoninės pastatų ir patalpų ( - ) priėmimo ir skubios pagalbos korpuso patalpų rekonstravimas“ ir įpareigoti atsakovę ieškovės pasiūlymą įtraukti į preliminarią pasiūlymų eilę.

32009-09-21 nutartimi Klaipėdos apygardos teismas iki 2009-10-01 nustatė ieškovei terminą pašalinti nutartyje nurodytus trūkumus – sumokėti žyminį mokestį ir pateikti dokumentus, patvirtinančius A. S. teisę veikti juridinio asmens UAB „Alfva“ vardu.

42009-09-25 gautas ieškovės pareiškimas dėl ieškinio atsiėmimo. Nurodė, kad atsakovė sudarė naują pasiūlymų eilę, į kurią įtraukė ieškovės pasiūlymą, t.y. patenkino ieškovės reikalavimus, dėl kurių ji kreipėsi į teismą.

5Prašymas tenkintinas, ieškinys paliktinas nenagrinėtas.

6LR CPK 139 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad ieškovas tol, kol teismas neišsiuntė ieškinio nuorašo atsakovui, turi teisę atsiimti pateiktą ieškinį. Iš bylos medžiagos matyti, kad ieškinio nuorašas atsakovei neišsiųstas, todėl ieškovės prašymas tenkintinas, ieškinys paliktinas nenagrinėtas (LR CPK 139 str. 2 d., 296 str. 1 d. 10 p.).

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 290?291 straipsniais, teismas

Nutarė

8prašymą tenkinti.

9Ieškovės uždarosios akcinės bendrovės „Alfva“ ieškinį atsakovei viešajai įstaigai Klaipėdos apskrities ligoninė dėl viešųjų pirkimų komisijos sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo iš naujo įvertinti ieškovės pasiūlymus palikti nenagrinėtą.

10Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai