Byla B2-1398-513/2016
Dėl bankroto bylos iškėlimo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Irma Čuchraj, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą pagal pareiškėjos UAB Europos finansų centro pareiškimą atsakovei IĮ „Leo Baltic“ dėl bankroto bylos iškėlimo,

Nustatė

2pareiškėja pateikė pareiškimą iškelti atsakovei individualiai įmonei „Leo Baltic“ bankroto bylą. Nurodo, kad atsakovė IĮ „Leo Baltic“ turi jai skolinį įsipareigojimą pagal išrašytas PVM sąskaitas faktūras ir 2016-05-24 reikalavimo perleidimo sutartį Nr. 2016/05/24. Atsakovės skola ieškovei sudaro 330,43 Eur sumą ir 6 proc. dydžio metinės palūkanos. Pareiškėjos žiniomis atsakovė turi finansinių sunkumų ir negali atsiskaityti ne tik su ieškove, bet ir su kitais kreditoriais.

32016-09-08 gautas pareiškėjos prašymas bylą nutraukti, nes atsakovė atsiskaitė ir ieškovė jai neturi pretenzijų.

4Kiti kreditoriai reikalavimų nepateikė.

5Atsisakytina iškelti bankroto bylą.

6Įmonių bankroto įstatymo 10 str. 3 d. 1 p. nustatyta, kad teismas atsisako kelti bankroto bylą, jeigu įmonė iki teismo nutarties iškelti bankroto bylą priėmimo patenkina kreditoriaus, kuris kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, reikalavimus. Ieškovė nurodo, kad atsakovė atsiskaitė, todėl kelti bankroto bylą atsisakytina.

7Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290–291 str., teismas

Nutarė

8atsisakyti iškelti bankroto bylą atsakovei IĮ „Leo Baltic“.

9Nutartį per 10 dienų nuo jos priėmimo dienos atskiruoju skundu galima apskųsti Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai