Byla 2VP-924-187/2016
Dėl išieškotojo pakeitimo vykdymo procese ir rašymo apsirikimo ištaisymo civilinėje byloje pagal antstolio Vaido Drungilo prašymą suinteresuotiems asmenims „Swedbank“, AB, „PlusPlus Baltic“ OU Lietuvos filialui, K. K. dėl išieškotojo pakeitimo vykdymo procese

1Telšių rajono apylinkės teismo teisėja Stefanija Sakalauskienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi antstolio Vaido Drungilo prašymą dėl išieškotojo pakeitimo vykdymo procese ir rašymo apsirikimo ištaisymo civilinėje byloje pagal antstolio Vaido Drungilo prašymą suinteresuotiems asmenims „Swedbank“, AB, „PlusPlus Baltic“ OU Lietuvos filialui, K. K. dėl išieškotojo pakeitimo vykdymo procese,

Nustatė

2antstolis Vaidas Drungilas prašo Telšių rajono apylinkės teismo 2015-12-08 nutartyje Nr. e2-2781-187/2015, ištaisyti rašymo apsirikimą, nurodant, kad vykdomojoje byloje išieškotojas „Swedbank“, AB, pakeistinas ne į „PlusPlus Baltic“ OU Lietuvos filialą, o į „PlusPlus Capital“ AS. Nurodo, kad antstolio kontoroje buvo gautas naujų kreditorių interesus atstovaujančios bendrovės prašymas pakeisti vykdymo procese išieškotoją. Antstolis su prašymu kreipėsi į teismą dėl išieškotojo pakeitimo, tačiau prašyme padarė klaidą nurodydamas paskiausio kreditoriaus pavadinimą, todėl tiksliną prašymą ir prašo ištaisyti rašymo apsirikimą.

3Prašymas atmestinas.

4Telšių rajono apylinkės teismo 2015 m. gruodžio 8 d. nutartimi antstolio V. Drungilo prašymas tenkintas, vykdomojoje byloje Nr. 0047/14/01444 išieškotojas „Swedbank“, AB, kodas 112029651, pakeistas į „PlusPlus Baltic“ OU Lietuvos filialą, kodas 303012217. Iš byloje esančios medžiagos matyti, kad teismas, priimdamas minėtą nutartį, jokio rašymo apsirikimo nepadarė. Antstolis prašė išieškotoją „Swedbank“, AB, pakeisti į „PlusPlus Baltic“ OU Lietuvos filialą. Teismui 2015-10-23 reikalavimo perleidimo sutartis pateikta nebuvo, teismo nutartis yra įsiteisėjusi, prašomų duomenų įrašymas į teismo nutartį keistų jos esmę, todėl pareiškėjo prašymas atmestinas.

5Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290-292 straipsniais,

Nutarė

6prašymą atmesti.

7Nutartis per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui per Telšių rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai