Byla I-67-121/2011
Dėl rašto panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus, tretysis suinteresuotas asmuo - Vilniaus miesto savivaldybės administracija

1Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų: Raimondo Blauzdžiaus, Arūno Kaminsko, Nijolės Žalnieriūnienės (kolegijos pirmininkė ir pranešėja), rašytinio proceso tvarka nagrinėjant administracinę bylą pagal pareiškėjos uždarosios akcinės bendrovės (UAB) ,,Urbico“ skundą atsakovei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybai dėl rašto panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus, tretysis suinteresuotas asmuo - Vilniaus miesto savivaldybės administracija,

Nustatė

2pareiškėja skundu teismui prašė: 1) panaikinti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kelių policijos valdybos (KPV) 2009-07-31 rašto Nr. 10-10-5-12495 sprendimą nutraukti informacijos apie greičio viršijimą, važiavimą autobusų juosta ar raudonos šviesos signalo metu apdorojimą bei įpareigoti Vilniaus AVPK KPV priimti ir apdoroti pareiškėjos UAB „Urbico" pateikiamą informaciją apie greičio viršijimą, važiavimą autobusų juosta ar raudonos šviesos signalo metu; 2) priteisti iš atsakovo bylinėjimosi išlaidas (t.1,b.l.3-6).

3Atsakovas, atsikirsdamas į skundą, prašė jo netenkinti (t.1,b.l.86).

4Teisme 2011-08-22 gautas pareiškėjos atsisakymas nuo skundo, kuriame teigiama, jog atsisakymo nuo skundo teisinės pasekmės jai žinomos (t.2,b.l.9). Prašymas tenkintinas, byla nutrauktina (ABTĮ 101 str. 3p.).

5Administracinių bylų teisenos įstatymo (ABTĮ) 52 straipsnis suteikia teisę pareiškėjui atsisakyti skundo bet kurioje bylos nagrinėjimo stadijoje iki teismui išeinant į pasitarimų kambarį ir tai yra pagrindas teismui nutraukti bylos nagrinėjimą (ABTĮ 101str. 3 p.).

6Laikytina, kad pareiškėja pasinaudojo įstatymo jai suteikta galimybe ir atsisakė nuo skundo. Atsisakymas nuo skundo yra besąlyginis ir galutinis, o administracinės bylos nutraukimas šiuo atveju nepažeidžia kitų asmenų interesų, neprieštarauja įstatymui (ABTĮ 56 str. 2 d.).

7Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 101 str. 3 punktu, 102 str. 2 dalimi, teisėjų kolegija

Nutarė

8priimti pareiškėjos UAB „Urbico“ atsisakymą nuo skundo ir administracinę bylą Nr. II-67-121/2011 nutraukti.

9Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, paduodant skundą Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

Proceso dalyviai