Byla 2-230-603/2011
Dėl ieškinio atsakovui BUAB „BSI kompanija“ dėl nuosavybės teisės pripažinimo, nebaigto statyti buto ir pinigų priteisimo, trečiasis asmuo AB „Swedbank“, atsiėmimo

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Loreta Lipnickienė,

2sekretoriaujant Aleksui Navickui,

3dalyvaujant ieškovei I. M., jos atstovei advokatei Kornelijai Janonytei,

4viešame teismo posėdyje išnagrinėjusi ieškovės I. M. prašymą dėl ieškinio atsakovui BUAB „BSI kompanija“ dėl nuosavybės teisės pripažinimo, nebaigto statyti buto ir pinigų priteisimo, trečiasis asmuo AB „Swedbank“, atsiėmimo,

Nustatė

5Vilniaus apygardos teismui pateiktas ieškovės I. M. pareiškimas dėl ieškinio atsiėmimo, kuriuo ieškovė pareiškia, kad atsiima ieškinį atsakovui BUAB „BSI kompanija“, trečiasis asmuo AB „Swedbank“, dėl nuosavybės teisės pripažinimo, nebaigto statyti buto ir pinigų priteisimo ir prašo ieškinį palikti nenagrinėtą.

6Atsakovas BUAB „BSI kompanija“ pateikė sutikimą, kuriame nurodo, jog sutinka, kad ieškovė I. M. atsiimtų Vilniaus apygardos teismui pateiktą ieškinį dėl nuosavybės teisės pripažinimo, nebaigto statyti buto ir pinigų priteisimo.

7Prašymas tenkintinas.

8Iškėlus bylą pagal ieškovės I. M. pareikštą ieškinį dėl nuosavybės teisės pripažinimo, nebaigto statyti buto ir pinigų priteisimo, Vilniaus apygardos teismas išsiuntė ieškinio nuorašus atsakovui. Atsakovas pateikė teismui sutikimą dėl ieškinio atsiėmimo. Taigi esant tokioms aplinkybėms, ieškovė turi teisę atsiimti ieškinį (CPK 139 str.). Dėl nurodytų priežasčių prašymas tenkintinas, ieškinys paliktinas nenagrinėtas (CPK 139 str.).

9Teismas, vadovaudamasis CPK 290-291 str., 296 str. 1 d. 10 p.,

Nutarė

10Ieškovės I. M. prašymą tenkinti.

11Palikti nenagrinėtą ieškovės I. M. ieškinį atsakovui BUAB „BSI kompanija“ dėl nuosavybės teisės pripažinimo, nebaigto statyti buto ir pinigų priteisimo, trečiasis asmuo AB „Swedbank“.

12Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai
Ryšiai