Byla B2-4041-781/2017
Dėl pareiškimo atsisakymo civilinėje byloje pagal ieškovo UAB „Credit isco“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB SKF „Arkada“

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Jūratė Varanauskaitė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovo UAB „Credit isco“ prašymą dėl pareiškimo atsisakymo civilinėje byloje pagal ieškovo UAB „Credit isco“ pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB SKF „Arkada“,

Nustatė

2ieškovas UAB „Credit isco“ kreipėsi į teismą su pareiškimu, kuriuo prašo iškelti bankroto bylą atsakovui UAB SKF „Arkada“. Nurodo, kad atsakovas ieškovui yra skolingas 862,37 Eur.

3Teismo 2017 m. balandžio 19 d. nutartimi pareiškimas buvo priimtas ir paskirtas nagrinėti rašytinio proceso 2017 m. gegužės 17 d. 8.05 val.

4Ieškovas UAB „Credit isco“ 2017 m. balandžio 20 d. pateikė teismui prašymą, kuriame informuoja, kad atsakovas su juo atsiskaitė, todėl ieškovas atsisako ieškinio. Nurodo, kad ieškinio atsisakymo pasekmės jam žinomos.

5Prašymas tenkintinas.

6Pagal Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 140 straipsnio 1 dalį bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako nuo pareiškimo.

7Ieškovo atsisakymas nuo pareiškimo iškelti bankroto bylą atsakovui UAB SKF „Arkada“ neprieštarauja imperatyvioms įstatymo normoms, nepažeidžia kitų asmenų teisių ar viešojo intereso, ieškovui pareiškimo atsisakymo pasekmės žinomos, todėl atsisakymas nuo pareiškimo priimamas ir civilinė byla nutraukiama (CPK 42 straipsnio 2 dalis, 293 straipsnio 1 dalies 4 punktas). Išaiškintina, kad bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (CPK 294 straipsnio 2 dalis).

8Nutraukiant bylą, atšauktinas 2017 m. gegužės 17 d. 8.05 val. paskirtas rašytinis teismo posėdis.

9Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290-292 straipsniais, teismas

Nutarė

10Priimti ieškovo UAB „Credit isco“ atsisakymą nuo pareiškimo iškelti atsakovui UAB SKF „Arkada“ bankroto bylą ir civilinę bylą nutraukti.

11Atšaukti 2017 m. gegužės 17 d. 8.05 val. paskirtą rašytinį teismo posėdį.

12Nutartis per 7 dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, paduodant atskirąjį skundą per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai