Byla 2-3407-79/2012

1Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėja Aldona Monstavičienė, susipažinusi su ieškovo A. S. N. ieškiniu atsakovams UAB „Sergel“, UAB „Omnitel“ ir UAB „Creditinfo Lietuva“, ir

Nustatė

2ieškovas A. S. N. ieškiniu kreipėsi į Šiaulių miesto apylinkės teismą prašydamas sustabdyti atsakovų UAB „Sergel“, UAB „Omnitel“ ir UAB „Creditinfo Lietuva“ nusikalstamą veiką prieš jį, priteisti iš atsakovų 60000 Lt dydžio turtinę ir neturtinę žalą, įpareigoti UAB “Omnitel” vykdyti prievolę.

3Teismas 2012-05-04 nutartimi įpareigojo ieškovą iki 2012-05-12 pašalinti pateikto ieškinio trūkumus. Ieškovas atskiruoju skundu šią teismo nutartį apskundė Šiaulių apygardos teismui. Šiaulių apygardos teismas 2012-06-19 nutartimi konstatavo, kad pirmosios instancijos teismo nustatyti ieškinio trūkumai yra pagrįsti, kuriuos ieškovas turi pašalinti, bei Šiaulių apylinkės teismo teismo priimtą nutartį paliko nepakeistą kaip teisėtą ir pagrįstą. Ieškovas tiek dėl Šiaulių miesto apylinkės teismo 2012-05-04, tiek dėl Šiaulių apygardos teismo 2012-06-19 nutarčių pakartotinai pateikė atskirąjį skundą apeliacinės instancijos teismui, tačiau Šiaulių apygardos teismas 2012-09-19 nutartimi konstatavo, kad teismas instancine tvarka jau tikrino pirmosios instancijos teismo nutarties pagrįstumą, todėl nėra pagrindo pakartotinai nagrinėti apelianto skundą dėl tos pačios teismo nutarties ir apeliacinį procesą nutraukė. Kaip matyti iš bylos medžiagos, ieškovas iki teismo nutartimi nustatyto termino (2012-05-12) teismo nurodytų įpareigojimų neįvykdė ir trūkumų nepašalino, bei nepateikė prašymo šio termino pratęsti.

4Kadangi iki nustatyto termino teismo įpareigojimai neįvykdyti ir trūkumai nepašalinti, ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovui.

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalimi teismas

Nutarė

6A. S. N. ieškinį atsakovams UAB „Sergel“, UAB „Omnitel“ ir UAB „Creditinfo Lietuva“ laikyti nepaduotu ir grąžinti ieškovui.

7Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui, paduodant skundą Šiaulių miesto apylinkės teisme.

Proceso dalyviai
Ryšiai