Byla B2-69-125/2011
Dėl bankroto teisminių procedūrų taikymo

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Bronius Valius, sekretoriaujant Tomui Dryžui, teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovės Tauragės apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos ieškinį atsakovei UAB „Fasa ir Ko“ dėl bankroto teisminių procedūrų taikymo ir

Nustatė

2likviduojamos dėl bankroto UAB „Fasa ir Ko“ administratorius Juozas Žvirblis prašo priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4Iš pateiktų dokumentų matyti, kad UAB „Fasa ir Ko“ likvidavimo procedūros yra baigtos, likvidavus įmonę liko nepatenkintas kreditorės AB Turto banko 507 647,71 Lt sumos finansinis reikalavimas. Administratorius teismui pateikė Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. nurodytus dokumentus, todėl priimtinas sprendimas dėl įmonės veiklos pabaigos.

5Vadovaudamasis LR CPK 270 str., teismas

Nutarė

6pripažinti, kad UAB „Fasa ir Ko“, įmonės kodas 1080505, buveinės adresas Žemaičių g. 1A, Tauragėje, veikla pasibaigė.

7Konstatuoti, kad likvidavus UAB „Fasa ir Ko“ liko nepatenkintas 507 647,71 Lt sumos AB Turto banko finansinis reikalavimas.

8Sprendimas per 30 dienų nuo paskelbimo dienos apeliaciniu skundu gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per šį teismą.

Proceso dalyviai