Byla 2-4100-823/2012
Dėl kreditorių susirinkimo nutarimo, atsakovas BUAB Art Galerija „Džuldana“

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Goda Ambrasaitė-Balynienė, susipažinusi su byla pagal pareiškėjo BUAB Art Galerija „Džuldana“ bankroto administratoriaus UAB „J ir LBR Bankroto administravimo, teisinės ir buhalterijos paslaugos“ skundą dėl kreditorių susirinkimo nutarimo, atsakovas BUAB Art Galerija „Džuldana“,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teisme 2012 m. kovo 13 d. priimtas pareiškėjo BUAB Art Galerija „Džuldana“ bankroto administratoriaus UAB „J ir LBR Bankroto administravimo, teisinės ir buhalterijos paslaugos“ skundas dėl kreditorių susirinkimo nutarimo kreiptis į bankroto bylą nagrinėjantį teismą dėl bankroto administratoriaus atšaukimo (pakeitimo) panaikinimo, atsakovas BUAB Art Galerija „Džuldana“ (civilinė byla Nr. 2-4100-823/2012).

3Vilniaus apygardos teisme teisėjos Godos Ambrasaitės-Balynienės nagrinėjamoje BUAB Art Galerija „Džuldana“ bankroto byloje (civilinė byla Nr. B2-1941-823/2012) yra priimtas pareiškėjo K. Z. prašymas dėl BUAB Art Galerija „Džuldana“ bankroto administratoriaus UAB „J ir LBR Bankroto administravimo, teisinės ir buhalterijos paslaugos“ pakeitimo.

4Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – ir CPK) 136 straipsnio 4 dalis numato, kad teismas, nustatęs, jog teismo (teismų) žinioje yra kelios vienarūšės bylos, kuriose dalyvauja tos pačios šalys, arba kelios bylos pagal vieno ieškovo ieškinius skirtingiems atsakovams, arba pagal skirtingų ieškovų ieškinius tam pačiam atsakovui, gali sujungti tas bylas į vieną bylą, kad jos būtų kartu išnagrinėtos, jeigu taip sujungus bus greičiau ir teisingai išnagrinėti ginčai, taip pat tais atvejais, kai jose nagrinėjami reikalavimai tarpusavyje susiję ir dėl to bylų negalima išnagrinėti skyrium.

5Atsižvelgiant į tai, kad ir K. Z. prašyme dėl bankroto administratoriaus pakeitimo, ir civilinėje byloje Nr. 2-4100-823/2012 keliamas klausimas dėl pagrindo atstatydinti administratorių buvimo ir kreditorių susirinkimo nutarimo pakeisti administratorių teisėtumo ir pagrįstumo, yra tikslinga šias bylas sujungti, civilinę bylą prijungiant prie bankroto bylos ir paliekant pastarosios bylos numerį.

6Teismas, vadovaudamasis CPK 136 straipsnio 4 dalimi, 290-291 straipsniais,

Nutarė

7Sujungti civilinę bylą Nr. 2-4100-823/2012 pagal pareiškėjo BUAB Art Galerija „Džuldana“ bankroto administratoriaus UAB „J ir LBR Bankroto administravimo, teisinės ir buhalterijos paslaugos“ skundą dėl kreditorių susirinkimo nutarimo panaikinimo su BUAB Art Galerija „Džuldana“ bankroto byla Nr. B2-1941-823/2012, paliekant pastarosios bylos numerį.

8Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai
Ryšiai