Byla 2-970-267/2012
Dėl pardavimo iš varžytinių akto pripažinimo negaliojančiu, civilinės bylos atnaujinimo, turto dalies atskyrimo, turto eiliškumo pardavimo tvarkos ir kainos nustatymo priėmimo klausimą

1Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Danutė Burbulienė, spręsdama pareiškėjo A. J. skundo dėl pardavimo iš varžytinių akto pripažinimo negaliojančiu, civilinės bylos atnaujinimo, turto dalies atskyrimo, turto eiliškumo pardavimo tvarkos ir kainos nustatymo priėmimo klausimą,

Nustatė

2Šiaulių apygardos teisme 2012-06-28 buvo gautas pareiškėjo skundas atsakovei bankrutavusiai A. J. individualiai įmonei dėl 2012-06-18 pardavimo iš varžytinių akto pripažinimo negaliojančiu ir varžytinių laikymo neįvykusiomis, civilinės bylos Nr. 2-44-267/2012 dėl santuokos nutraukimo nagrinėjimo atnaujinimo, turto dalies, į kurią bus nukreiptas išieškojimas kreditoriniam reikalavimui dengti, atskyrimo, bendrasavininkų nekilnojamojo turto eiliškumo pardavimo tvarkos ir kainos varžytinėse nustatymo.

3Šiaulių apygardos teismas 2012-07-04 nutartimi nustatė pareiškėjui A. J. terminą pašalinti nurodytus skundo trūkumus iki 2012 m. liepos 20 d., t. y. pažymėjo, kad pareiškėjas, siekdamas, jog pardavimo iš varžytinių aktas būtų pripažintas negaliojančiu, į teismą privalo kreiptis ginčo teisenos tvarka, tinkamai nurodydamas atsakovus, t. y. pirkėją ir pardavėją. Taip pat išaiškino, kad pareiškėjas, nesutikdamas su laikinųjų apsaugos priemonių panaikinimu, turi teisę skųsti Šiaulių apygardos teismo 2012-06-22 nutartį. Teismas nurodė, kad pareiškėjo kiti pateikti reikalavimai negali būti reiškiami šioje civilinėje byloje, o turi būti nagrinėjami kitose civilinėse bylose.

4Pareiškėjas per teismo nustatytą terminą neįvykdė Šiaulių apygardos teismo 2012-07-04 nutartimi nurodyto reikalavimo pateikti patikslintą skundą.

5Pagal CPK 115 straipsnio 3 dalį, jeigu dalyvaujantis byloje asmuo, pateikęs procesinį dokumentą, pagal teismo nurodymus ir nustatytu terminu nepašalina trūkumų, procesinis dokumentas laikomas nepaduotu ir ne vėliau kaip per penkias darbo dienas nuo termino trūkumams pašalinti pabaigos dienos teisėjo nutartimi kartu su priedais grąžinamas jį padavusiam asmeniui.

6Atsižvelgiant į tai, kad pareiškėjas Šiaulių apygardos teismo 2012-07-04 nutartimi nurodytų skundo trūkumų nepašalino, skundas laikomas nepaduotu ir grąžinamas jį padavusiam asmeniui.

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115, 138, 290, 291 straipsniais, teismas

Nutarė

8Pareiškėjo A. J. skundą laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

9Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Šiaulių apygardos teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai