Byla 2S-409-33/2008
Dėl atskirojo skundo atsisakymo,ž

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus kolegija, susidedanti iš kolegijos pirmininko Jono Pesliako, kolegijos teisėjų Virginijos Nijolės Griškevičienės, Broniaus Valiaus, kolegijos posėdyje rašytine apeliacine tvarka išnagrinėjo pareiškėjo antstolio Giedriaus Jonausko pareiškimą dėl atskirojo skundo atsisakymo,ž ir

Nustatė

2Klaipėdos miesto apylinkės teismas 2008-02-22 nutartimi pareiškėjo antstolio Giedriaus Jonausko pareiškimo dėl vykdymo išlaidų priteisimo netenkino. Pareiškėjas atskiruoju skundu (b.l. 21) prašė panaikinti Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartį ir klausimą išspręsti iš esmės.

3Klaipėdos apygardos teismui apeliantas antstolis Giedrius Jonauskas 2008-03-15 pateikė prašymą dėl apeliacinio proceso nutraukimo. Nurodo, kad skolininkas sumokėjo visas vykdymo išlaidas.

4Prašymas tenkintinas.

5Vadovaujantis LR civilinio proceso kodekso 308 str. 1 d., asmuo, padavęs atskirąjį skundą, turi teisę jo atsisakyti. Pareiškėjo pateiktas atsisakymas neprieštarauja imperatyvioms teisės normoms ar viešajam interesui, todėl priimtinas, o apeliacinis procesas nutrauktinas.

6Kolegija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 336 straipsniu,

Nutarė

7apeliacinį procesą nutraukti.

Proceso dalyviai