Byla eB2-274-343/2019
Dėl UAB “Bionergy group” bankroto

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Rūta Palubinskaitė, rašytinio proceso tvarka teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą dėl UAB “Bionergy group” bankroto ir

Nustatė

2bankrutavusios uždarosios akcinės bendrovės „Bionergy group“ administratorius prašo priimti sprendimą dėl uždarosios akcinės bendrovės „Bioenergy group“ veiklos pabaigos.

3Kauno apygardos teismas 2017 m. sausio 26 d. nutartimi iškėlė bankroto bylą uždarajai akcinei bendrovei „Bionergy group“. Kauno apygardos teismo 2017 m. gegužės 26 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

4Vykdant likvidavimo procedūrą nustatyta, kad įmonė turto neturi, debitorinių įsiskolinimų nėra. Administratorius pateikė 2019 09 25 kreditorių susirinkimo, kuriame kreditoriai patvirtino likvidacinį balansą, įmonės likvidavimo aktą ir nutarė, kad įmonė veiklą pabaigė, protokolą. Administratorius taip pat pateikė Aplinkos apsaugos departamento prie Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Alytaus valdybos pažymą, jog su šia institucija įmonė yra atsiskaičiusi.

5Teismas sprendžia, kad, esant paminėtoms aplinkybėms ir įrodymams, priimtinas sprendimas dėl įmonės veiklos pabaigos, o administratorius įpareigotinas atlikti veiksmus, nurodytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

6Vadovaudamasis LR Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, CPK 265-270 straipsniais, teismas

Nutarė

7pripažinti uždarosios akcinės bendrovės „Bionergy group” (( - ); juridinio asmens kodas 302505029) veiklą pabaigta.

8Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, nurodytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

9Įpareigoti administratorių sprendimo nuorašą įteikti kreditoriams.

10Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Lietuvos Apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai