Byla B2-1764-343/2010

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Rūta Palubinskaitė, sekretoriaujant Editai Tamulaitienei, dalyvaujant atsakovės UAB „Tolita“ atstovei Taisijai Jakuba, viešame teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal ieškovės UAB „Inkaso“ ieškinį atsakovei UAB „Tolita“ dėl bankroto bylos iškėlimo ir

Nustatė

2

3Kauno apygardos teisme yra gautas ieškovės UAB „Inkaso“ prašymas, kuriame nurodoma, kad įmonė atsiima savo ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovei UAB „Tolita“, nes pastaroji apmokėjo įsiskolinimą.

4Atsakovė sutinka, kad ieškovė atsiimtų ieškinį. Ieškininis pareiškimas paliktinas nenagrinėtu.

5Ieškovė pateikė teismui prašymą, kuriame nurodo, kad atsiima ieškinį (b.l. 59). Atsakovė neprieštarauja, kad ieškovė ieškinį atsiimtų (b.l. 59). Teismas sprendžia, kad prašymas patenkintinas, nes ieškovė turi tokią teisę, o atsakovė tam neprieštarauja. CPK 296str. 1d.10p. numato, kad tokiu atveju ieškinys paliekamas nenagrinėtu.

6Išsprendus klausimą iš esmės, panaikintinos laikinosios apsaugos priemonės, taikytos Kauno apygardos teismo 2010 m. vasario 25 d. nutartimi CPK 150str. pagrindu.

7Vadovaujantis CPK 296str. 1d. 10p., 139str. 1d., teisėja,

Nutarė

9ieškovės UAB “Inkaso” ieškinio pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo UAB “Tolita” palikti nenagrinėtu.

10Panaikinti laikinąsias apsaugos priemones, taikytas Kauno apygardos teismo 2010 m. vasario 25 d. nutartimi.

11Nutartis per 7 dienas nuo jos priėmimo dienos skundžiama Lietuvos Apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai