Byla e2-3803-565/2016
Dėl ieškinio atsiėmimo

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Rūta Burdulienė, rašytinio proceso tvarka išsprendusi ieškovų IĮ J. įmonės „J.“ ir J. J. pareiškimą dėl ieškinio atsiėmimo,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teisme iškelta civilinė byla Nr. e2-3803-565/2016 pagal ieškovų IĮ J. įmonės „J.“ ir J. J. ieškinį atsakovui UAB „Brandmakers LT“ dėl vekselio pripažinimo negaliojančiu ir dėl kreditoriaus reikalavimo teisės, kylančios iš paprastojo neprotestuotino vekselio, pripažinimo negaliojančia, tretieji asmenys antstolis D. B., UAB „J. statyba“.

3Ieškovai pateikė pareiškimą dėl ieškinio atsiėmimo, kuriame nurodė, kad ieškinį atsiima. Su pareiškimu ieškovai pateikė atsakovo sutikimą atsiimti ieškinį.

4Ieškovo teisė atsiimti ieškinį numatyta CPK 139 str. 1 d., atsakovas sutinka, kad ieškovai atsiimtų ieškinį, todėl ieškovo prašymas atsiimti ieškinį tenkinamas, ieškinys paliekamas nenagrinėtas (CPK 139 str. 2 d.).

5Vilniaus apygardos teismo 2016-02-05 nutartimi ieškovams buvo atidėtas žyminio mokesčio už ieškinį mokėjimas iki teismo sprendimo priėmimo. Todėl žyminio mokesčio grąžinimo, atsiėmus ieškinį, klausimas nesprendžiamas.

6Kadangi ieškinys atsiimamas, naikintinos laikinosios apsaugos priemonės, taikytos Vilniaus apygardos teismo 2016-02-05 nutartimi (CPK 144 str. 1 d.).

7Vadovaudamasi CPK 139 str. 2 d.,

Nutarė

8ieškovų IĮ J. įmonės „J.“ ir J.J. ieškinį atsakovui UAB „Brandmakers LT“ dėl vekselio pripažinimo negaliojančiu ir dėl kreditoriaus reikalavimo teisės, kylančios iš paprastojo neprotestuotino vekselio, pripažinimo negaliojančia, tretieji asmenys antstolis D. B., UAB „J. statyba“, palikti nenagrinėtą.

9Panaikinti laikinąsias apsaugos priemones, taikytas Vilniaus apygardos teismo 2016-02-05 nutartimi.

10Nutarties dalis dėl laikinųjų apsaugos priemonių panaikinimo per 7 dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui, kita nutarties dalis neskundžiama.

Proceso dalyviai
Ryšiai