Baudos už greičio viršijimą nutarimo skundimas

Sveiki,
Taigi mano situacija yra tokia. Gavau laišką, kad esu kviečiamas į Policiją už kažkokį kelių eismo taisyklų pažeidimą. Nuvykau į policiją nutartą dieną. Tik tada sužinojau, kad viskas yra dėl greičio viršijimo. Buvau užfiksuotas, tokią ir tokią dieną, važiavau tokiu ir tokiu greičiu. Buvau užfiksuotas mobiliu greičio matavimo prietaisu(t.y. policijos mašina su greičio matuokliu). Buvau užfiksuotas Vilniuje P. Vileišio gatvėje. Taigi tuo metu su nuosprendžiu sutikau, nes važiavau 56km/h kur pasirodo galima važiuot 20km/h(pati P. Vileišio gatvė pasirodo yra paskelbta kaip "Gyvenamoji Zona"). Faktą, kad toje teritorijoje leistinas greitis yra 20km/h sužinojau tik policijoje. Taigi, tuo metu nemačiau pagrindo nesutikti, nes galvojau tiesiog nepastebėjau ženklo. Esmė tame, kad ta gatve paprastai nevažinėju(važinėju Antakalnio gatve). Tačiau, šiuo metu gyvenu netoliese. Diena prieš įvykį mašiną buvau perleidęs kitam asmeniui. Ir būtent to įvykio ryte, mašiną teko atsiimti prie Šilo tilto(tiksliau prie ten esančios gaisrinės). Dar tiksliau čia: http://bit.ly/115Kvef (šiuo metu ten šiek tiek pasikeitę viskas, bet ženklo "Gyvenamoji Zona" ten nėra) Taigi kitą dieną, kai jau išklausiau policijos nutarimo ir pasirašiau, kad sutinku, įdomumo dėlei nuvažiavau į tą vietą kur man tada buvo perduotas automobilis(prie Šilo tilto gaisrinės) ir ten jokio ženklo pasirodo nėra.
Taigi situacija mano tokia: su nutarimu sutikau, nes maniau, kad tiesiog nepamačiau ženklo ir tikrai nemačiau pagrindo nesutikti, kad viršijau greitį. Bet kaip pasirodo, aš to ženklo ir negalėjau matyti, nes jo ten nebuvo ir pakeliui jokių užuominų ar kažko, kad ten yra "Gyvenamoji Zona" nėra. O, kadangi aš važiavau 56km/h, kas yra leistinas greitis mieste(nes nebuvau informuotas, kad ten yra "Gyvenamoji Zona", o ne "miestas"), tai nesijaučiu nieko blogo padaręs.
Taigi klausimas yra toks: ar galima ir ar verta kažkaip apskųsti nutartį? Ir koks visas procesas būtų? Nenutiks taip, kad paleisiu daug laiko ir nieks nepasikeis?
Iš anksto dėkui už pagalbą.
Dainiau,
Skųskite pareigūno veiksmus. Net nebandykite nusileisti - nėra ženklo - vadinasi kokia dar bauda. Kai žmonės nežino savo teisių - jiems pradeda makaronus kabinti. O jeigu tiesą sakant - važiuokite rašyti skundą būtent kas jums išrašė tą baudą.
Gerb. Dainiau,
Prie įvažiavimų į gatvę ženklai dėl Gyvenamosios Zonos yra, o jei Jūs paimate mašiną gyvenamojoje zonoje, ir nežinote kad tai yra gyvenamoji zona, nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.