MEDŽIOKLĖ-santykiai su valstybės institucijomis Aplinkos apsaugos departamentui

Mano situacija yra tokia: 2023-01-07, 09.44 val., telefonu (Nr. 112) pareiškėjas kreipėsi į BPC dėl medžiotojų būrelio „Vyšniūnai“ medžiotojų galimai nesilaikomų Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2000-06-27 įsakymu Nr. 258 patvirtintų Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių (toliau – Medžioklės taisyklės), nes į pareiškėjo kiemą atbėgo medžioklinis šuo, kuris puolė ant naminių gyvulių. Pareiškėjas 2023-01-07 paaiškinime nurodė, jog atbėgęs šuo vaikė gyvulius, kurie vos neišbėgo iš aptvaro, pareiškėjui pavyko šunį pagauti karvių bandoje ir uždaryti, dėl to pareiškėjas patyrė stresą ir kitus nemalonumus, kurį įvertino 500 Eur vertės neturtine žala. Alytaus AAD įvykio net netyrė-padarė jį nepasiteisinusiu. Teko savarankiškai kreiptis į LIETUVOS ADMINISTRACINIU GINČŲ KOMISIJA.
Toliau: LIETUVOS ADMINISTRACINIU GINČŲ KOMISIJA aiškiai, motyvuotai ir su įrodymais bei ANK straipsniais nustatė Alytaus AAD neveikimą ir įpareigojo Aplinkos apsaugos departamentą išnagrinėti pareiškėjo pareiškimą iš naujo ir priimti teisės aktų reikalavimus atitinkantį administracinį sprendimą, jame pateikiant atsakymus dėl nepasiteisinusio pranešimo Nr. 45490, nepradėtos administracinės teisenos pagal ANK 346 straipsnį, administracinės atsakomybės netaikymo šuns savininkui, pareiškėjo nepripažinimo nukentėjusiuoju. TOLIAU: Alytaus AAD vis tik pradeda tyrimą ir gaunu AKIBROKŠTĄ nutarimą nepradėti administracines bylos teisenos ir siūlo per 20 dienų kreiptis i apylinkes teismą. Labai iš karto esu dėkingas forumo dalyviams ir tikiuosi patarimo kaip elgtis toliau, nes esu labai ryžtingai nusiteikęs-tik dėl tiesos ir laukiu rekomendacijos apie administracinių bylų teisines paslaugas teikiančią advokatu kontorą.
Nėra atsakymų