uzblokuotas imei - ką daryt su telefonų? ar galima jį parduoti?

Laba diena, gal pakonsultuosit apie teismų praktika tokioje biloje: Pirkau naują telefoną iš žmogaus, kuris paemė jį išsimokėtinai, nemokėjo už jį ir man užblokavo telefoną negalima juo naudotis. Kreipiausi į policiją apie apgavystę, rado tą žmogų, prisipažino, kad apgavo mane ir žadėjo grąžinti pinigus, bet po savaitės bandant suderintį susitikimo vietą dingo (išjungė telefoną, policijai nesirodė). Iš policijos gavau oficialu atsakymą - kreiptis į teismą, dėl žalos atlyginimo. Dokumentai paruošti, neabėjoju, kad teismas bus nuolankus mano naudai, bet iškilo klausimas, jei priteis teismas išieškot anstoliam pinigus, o žmogus nėra dabar dirbantis, ir galbūt dėl skolų yra išvykęs iš Lietuvos ir dirba nelegalei , tai aš tos sumos galiu laukti ir 10metų, galiu ir nesulaukti.. jei man grąžintų pinigus, aš jam grąžinčiau jo neveikianti telefoną, bet 10 metų aš telefono nesaugosiu, o ir nuvertės jis iki 1€. Šiuo metu aš į supirktuvę dalims galiu parduot ji pusvelčiui, bet bent 100€ susigrąžinti, bet ar turiu tam teisę? Ar man dabar saugoti ta neveikianti telefoną reikia?
Nėra atsakymų