| 2-1049-418/2013 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.5 44 44.5 44.5.1 III III.1 99 99.5 99.7 III.2 116 116.5 116.5.2 |
| 1-24-418/2009 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nuosprendis |
|
26 26.2 1 1.2 1.2.26 1.2.26.2 1.2.26.2.1 2 2.1 2.1.16 2.1.16.1 2.1.16.1.10 2.3 2.3.6 2.3.6.4 |
| 1-49-418/2011 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nuosprendis |
|
14 14.2 14.2.1 1 1.1 1.1.8 1.1.8.6 1.1.8.6.2 1.2 1.2.14 1.2.14.1 1.2.14.1.1 2 2.3 2.3.2 2.3.2.1 2.3.2.1.1 2.3.6 2.3.6.4 2.3.6.4.5 |
| 2-1333-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
9 9.7 III III.3 121 121.17 122 122.5 |
| A2.9.-636-418/2015 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.3 52 52.3 |
| e2-91-418/2016 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.1 II II.5 42 42.10 III III.1 99 99.5 99.7 III.2 116 116.5 116.5.2 |
| A2.11.-706-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 |
| 2-761-418/2009 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
9 9.12 III III.4 128 128.19 |
| A2.13.-561-418/2020 |
ATP |
Alytaus AT |
Nutarimas |
|
2 2.13 |
| A2.9.-783-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 |
| 2-68-418/2017 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 |
| A2.9.-131-418/2014 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 52 52.3 |
| A2.11.-622-418/2013 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 39 39.2 50 52 52.3 |
| T-6-8-418/2011 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
2 2.5 2.5.12 |
| 2-970-418/2014 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.5 III III.1 99 99.5 III.2 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| A2.9.-840-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.4 48 48.3 52 52.3 |
| A2.11.-801-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 39 39.2 50 50.15 52 52.3 |
| A2.11.-212-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 |
| A2.2.-140-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| 1-57-418/2012 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nuosprendis |
|
20 20.15 2 2.1 2.1.4 2.1.4.5 2.1.4.5.5 2.3 2.3.6 2.3.6.4 2.3.6.4.5 2.10 2.10.2 2.10.2.7 |
| A2.13.-200-418/2016 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 2.13 39 39.2 48 48.3 52 52.3 53 |
| 2-232-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.1 III III.2 116 116.5 116.5.2 |
| A2.13.-683-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 2.13 39 39.2 50 50.15 50.15.2 53 |
| A8.-349-418/2020 |
ATP |
Alytaus AT |
Nutarimas |
|
|
| A2.11.-275-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
|
| 2-6184-418/2019 |
C |
Alytaus AT |
Sprendimas už akių |
|
2.1 2.1.1 II III III.2 113.2 |
| A2.11.-462-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 |
| 2-429-418/2014 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.2 II II.5 35 35.5 42 42.10 44 44.5 44.5.1 63 63.3 III III.1 99 99.5 99.7 III.2 116 116.5 116.5.1 |
| A2.13.-460-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.8 2.13 39 39.2 47 47.2 52 52.3 |
| A2.11.-391-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 |
| AN2.6.-395-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 |
| A2.6.-196-418/2014 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 45 45.4 45.4.3 52 52.3 |
| A2.6.-149-418/2016 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 45 45.4 45.4.3 52 52.3 |
| A2.9.-624-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 39.4 48 48.3 52 52.3 |
| e2YT-3240-418/2019 |
C |
Alytaus AT |
Sprendimas |
|
3 3.1 II III III.2 113.1 116.1 |
| L2-705-418/2012 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.4 125 125.11 125.11.1 125.11.2 |
| A2.6.-660-418/2013 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 45 45.4 45.4.5 45.4.7 52 52.3 |
| A2.9.-743-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.4 48 48.3 52 52.3 |
| A2.9.-222-418/2015 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 52 52.3 |
| A18.-55-418/2017 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
|
| A2.11.-285-418/2016 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 2.11 |
| e2YT-3741-418/2020 |
C |
Alytaus AT |
Nutartis |
|
3 3.5 3.5.3 4 4.7 4.7.8 II III III.2 113.1 |
| A2.11.-383-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 |
| 2-730-418/2012 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.5 44 44.5 44.5.1 III III.1 99 99.5 99.7 III.2 116 116.5 116.5.2 |
| e2-7295-418/2019 |
C |
Alytaus AT |
Preliminarus sprendimas |
|
2.1 II III III.2 |
| A2.7.-247-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.7 |
| T-37-418/2014 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
26 26.2 1 1.1 1.1.7 1.1.7.1 1.1.7.2 1.1.7.2.5 1.1.8 1.1.8.1 1.2 1.2.26 1.2.26.2 1.2.26.2.2 2 2.1 2.1.8 2.5 2.5.11 2.5.11.5 2.5.15 2.5.16 2.5.19 2.10 2.10.1 2.10.1.4 |
| 2-532-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Preliminarus sprendimas |
|
2 2.1 2.1.17 II II.5 44 44.5 44.5.1 63 63.2 III III.1 99 99.7 III.2 116 116.3 III.4 125 125.10 125.10.2 |
| A2.6.-352-418/2014 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 45 45.4 45.4.2 45.4.5 52 52.3 |
| T-32-418/2016 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
19 19.1 29 29.1 1 1.1 1.1.13 2 2.1 2.1.10 2.1.10.1 |