Byla 2-114-227/2008

1Panevėžio apygardos teismo teisėja Margarita Dzelzienė ,

2sekretoriaujant Angėlei Andrikonienei,

3dalyvaujant suinteresuotiems asmenims: bankrutavusios individualios gamybos-realizavimo įmonės „Nida“ administratoriui A. T. ir AB Turto banko atstovui R. I.,

4viešame teismo posėdyje žodinio proceso tvarka nagrinėjant civilinę bylą pagal pareiškėjos N. Š. , a. k ( - ) skundą, pareikštą individualios gamybos-realizavimo įmonės „Nida“ administratoriui, AB Turto bankui, suinteresuotam asmeniui D. Š. dėl administratoriaus neteisėtų veiksmų ir kitų reikalavimų,

5N u s t a t y t a:

6Pareiškėjos N. Š. dalyvavimas teismo posėdžiuose nepripažintas būtinu. Ją(pareiškėją ) atstovauja pagal susitarimą advokatė J. K.(b.l.58). 2008-02-13 teismo posėdyje iš parengiamojo posėdžio perėjus prie bylos nagrinėjimo iš esmės, pareiškėjos atstovės prašymu bylos nagrinėjimas buvo atidėtas ir sekanti posėdžio data- 2008-03-13d. 9 val.- nustatyta visiems bylos dalyviams priimtinu laiku(b.l.104). Paskirtu laiku į teismo posėdį pareiškėja, jos atstovė ir suinteresuotas asmuo D. Š. neatvyko. Aplinkybę, jog jiems žinoma apie posėdžio datą ir laiką patvirtina jų parašai b.l.105. Iki bylos nagrinėjimo pradžios negauta prašymų bylos nagrinėjimą atidėti, ar bylą nagrinėti jiems nedalyvaujant. Suinteresuoto asmens AB Turto banko atstovas prašo palikti skundą nenagrinėtu, o suinteresuotas asmuo bankrutavusios individualios gamybos-realizavimo įmonės „Nida“ administratorius palieka spręsti teismo nuožiūra.

7Esant nurodytoms aplinkybėms, skundas paliktinas nenagrinėtu(CPK 246 str.1d, 296 str.1d.5p). Iš pareiškėjos priteistinos teismo turėtos išlaidos, susijusios su procesinių dokumentų įteikimu į valstybės biudžetą(CPK 88 str.1d.3p).

8Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos CPK 290 str.246 str.1d, 296 str.1d.5p,

Nutarė

9Pareiškėjos N. Š.,a. k ( - ) skundą palikti nenagrinėtu.

10Priteisti iš N. Š. 53 Lt(penkiasdešimt tris litus) teismo turėtų išlaidų, susijusių su procesinių dokumentų įteikimu į valstybės biudžetą.

11Nutartis per 7 dienas nuo jos paskelbimo gali būti skundžiama apeliacine tvarka atskiruoju skundu , skundą paduodant Panevėžio apygardos teisme.

Proceso dalyviai
Ryšiai