Laba diena.Mano klausimas apie statybinį remontą sename name.Aptarnaujanti įmonė, išstąčiusi nemąžą sąskaitą atsisąko pateikti dokumentus[priėmimo-atlikimo aktą,defektinį aktą,gyvęntojų sutikimo dokumentus]iš kurių galima būtų spręsti apie atliktų darbų kokybę ir sumos pagrįstumą.Remontuotas namas neturi daugiabučio namo  savininkų bendrijos, netgi seniūno.Dauguma gyventojų pensijinio amžiaus.Nąmo reikalus tvarko vienas žmogus aptarnaujančioje įmonėje.Aš skaičiau ,,Statybos įstątymą'',Statybos techninį reglamentą STR 1.04.04: 2017 ir ten nurodyta, kad paprasto remonto darbams gyventojų sutikimo nereikia.Dąlį informacijos įmonė pateikia savo tinklapyje.Pateikta informacija kelia įtarimą.Remontas apima siūlių užtepimą tarp blokų ir nurodoma naudota mastika- A1 o koks drenąžinis vamzdelis naudotas nenurodoma.Ir visai neaišku ar jis yra nes vamzdelis dedamas  siūlės viduje ir  nėra mątomas išoriškai.Vienintelis būdas patikrinti yra skaityti priėmimo-atlikimo aktą.Aptarnaujanti įmonė ilgą laiką vilkinusi atsąkymą dabar  visiškai nustojo bendrauti. Kęlia įtarimą ir remonto įkainiai. Jie yra tris kartus didesni nei analogiški rinkoje.Statybinės kompanijos pasirenkamos konkurso būdu, bet renkasi aptarnaujanti įmonė ir gali įtakoti konkurso rezultatus savo naudai.Ar teisiniu keliu įmanoma užprotestuoti konkurso rezultatus? Jeigu pavyzdžiui rinkoje yra daug statybinių kompanijų su mažesniais įkainiais. Taigi klausimas: kokie teisėti juridiniai veiksmai yra man prieinami ęsamoje situacijoje?Ačiū.
Nėra atsakymų