| Išvadą duodanti institucija |
2013-02-19 An |
2-77-374/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 2.2.4.3.13 II II.5 44 44.2 44.2.4 44.2.4.1 44.2.4.2 III III.1 98 98.1 III.2 111 111.3 116 116.5 116.5.1 117 117.1 117.2 III.3 121 121.22 |
| Išvadą duodanti institucija |
2017-08-04 Pe |
e2-54-802/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/1
|
2 2.1 2.1.4 III III.2 112 117 117.1 117.2 |
| Suinteresuotas asmuo |
2013-07-03 Tr |
2-2735-399/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.2 117 117.2 III.5 129 129.13 |
| Išvadą duodanti institucija |
2017-02-22 Tr |
e2-60-374/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
15/2
|
3 3.1 3.1.5 III III.1 106 106.3 108 III.2 111 111.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-04-11 Ke |
2-425-399/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 I I.1 3 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 106 106.3 III.2 111 117 117.1 117.2 118 118.5 |
| Ieškovas |
2012-04-30 Pi |
2-1442-374/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
0/1
|
3 3.2 3.2.10 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-12-09 Pe |
2-3326-570/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 95 95.6 95.6.2 III.2 111 111.3 117 117.2 |
| Ieškovas |
2012-01-16 Pi |
2-34-374/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.10 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 |
| Suinteresuotas asmuo |
2013-05-24 Pe |
2-2408-374/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.1 110 110.4 III.2 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-01-05 Pi |
2-409-301/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.6 3.2.12 III III.2 116 116.1 |
| Tretysis asmuo |
2011-12-15 Ke |
2-3219-301/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.2 3.2.5 3.2.12 III III.2 113 113.6 113.6.2 113.6.2.2 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-11-12 An |
2-4827-896/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.6 III III.2 117 117.2 118 118.9 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-09-28 Tr |
2-2968-301/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.3 II II.6 76 76.5 III III.2 116 116.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-12-16 Pe |
2-4862-91/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.6 II II.6 77 77.4 77.4.3 III III.1 109 III.2 117 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-02-03 Pe |
2-382-570/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.3 II II.6 76 76.5 III III.1 106 106.3 III.2 111 111.3 116 116.1 117 117.1 117.2 |
| vaikų teisių apsaugos tarnybos specialistas |
2017-10-09 Pi |
N1-333-564/2017 |
B |
Marijampolės rūmai |
Nuosprendis |
1/0
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2012-01-17 An |
2-207-570/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.12 III III.1 104 104.9 III.2 111 111.3 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-05-03 An |
e2-2139-802/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0
|
3 3.2 3.2.12 III III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 119 119.12 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-03-14 Pe |
2-88-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 106 106.4 110 110.1 III.2 111 111.1 111.3 112 116 116.1 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-10-22 Pi |
2-4702-399/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.3 9 9.9 III III.1 106 106.8 106.8.2 III.2 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-04-21 Ke |
e2-33-571/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.3 II II.6 75 75.4 75.4.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-04-03 Ke |
2-136-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.2 3.2.12 III III.1 93 93.2 93.2.5 104 104.9 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 113 113.6 113.6.2 113.6.2.1 117 117.1 117.2 119 119.6 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-06-21 Ke |
2-2059-374/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 117 117.1 |
| valstybės ir savivaldybių institucijos, dalyvaujančios procese išvadai duoti |
2014-12-29 Pi |
N1-672-416/2014 |
B |
Marijampolės rūmai |
Nuosprendis |
0/1
|
4 4.8 14 14.3 26 26.3 1 1.1 1.1.7 1.1.7.2 1.1.7.2.5 1.1.7.2.7 1.1.10 1.1.10.1 1.2 1.2.4 1.2.4.8 1.2.4.8.1 1.2.14 1.2.14.1 1.2.14.1.3 1.2.26 1.2.26.2 1.2.26.2.2 2 2.1 2.1.10 2.1.10.1 2.3 2.3.2 2.3.2.1 2.3.2.1.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-10-20 Ke |
2-3129-399/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 110 110.1 III.2 111 111.3 117 117.2 III.3 122 122.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-11-17 Ke |
2-4808-896/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.5 72 II.6 78 78.2 78.2.1 III III.2 112 113 113.1 117 117.2 III.3 122 122.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-03-30 Pe |
2A-439-555/2012 |
C |
KAT |
Nutartis |
2/0
|
2 2.1 2.1.28 3 3.2 II II.5 42 42.11 42.11.3 48 48.4 III III.2 113 113.9 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-08-12 Pe |
2-3094-570/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-09-20 An |
2-3096-802/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-10-17 Pi |
2-2893-374/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.2 3.2.5 III III.1 103 103.4 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-09-19 Pi |
2-3112-802/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-11-21 Tr |
2-4638-399/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 95 95.6 95.6.2 110 110.1 III.2 111 111.3 111.4 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-11-26 Tr |
2-5214-301/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.2 117 117.2 III.5 129 129.13 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-09-23 Pe |
2-3326-570/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 95 95.6 95.6.2 III.2 111 111.3 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-06-02 Ke |
2-503-374/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/1
|
3 3.2 3.2.12 III III.1 110 110.1 III.2 112 117 117.1 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2011-11-07 Pi |
2-2822-374/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2014-09-23 An |
2-3044-301/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
2/0
|
9 9.7 III III.2 117 117.2 119 119.6 III.5 129 129.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-07-16 Tr |
2-3115-301/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0
|
9 9.13 9.13.5 III III.2 117 117.2 III.5 129 129.13 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-11-30 Tr |
e2-3873-802/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 III III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-08-13 An |
2-625-570/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.5 72 II.6 78 78.2 78.2.1 III III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 118 118.5 |
| Kitas asmuo (ne proceso dalyvis) |
2017-02-02 Ke |
2-90-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.12 III III.1 99 99.1 99.1.2 106 106.3 III.2 111 111.3 112 113 113.1 117 117.1 117.2 117.3 |
| Tretysis asmuo |
2011-12-01 Ke |
2-4765-896/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.2 3.2.12 II II.6 76 76.4 78 78.2 78.2.1 III III.1 99 99.5 99.7 99.9 III.2 112 113 113.1 116 116.1 III.4 125 125.3 |
| Suinteresuotas asmuo |
2012-11-16 Pe |
2-5082-802/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0
|
9 9.13 9.13.5 III III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-04-02 Ke |
2-730-802/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.2 II II.4 34 34.3 II.6 76 76.5 78 78.2 78.2.1 III III.2 111 111.3 113 113.6 116 116.1 117 117.1 117.2 III.4 128 128.2 |
| Ieškovas |
2011-09-07 Tr |
2-2643-301/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.10 3.2.12 3.5 II II.3 32 32.8 II.6 77 77.4 77.4.2 77.6 78 78.2 78.2.1 82 82.2 82.2.2 III III.2 111 111.3 112 113 113.1 113.8 113.9 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2018-10-26 Pe |
e2A-1586-230/2018 |
C |
KAT |
Nutartis |
9/0
|
|
| Trečiasis suinteresuotas asmuo |
2020-04-14 An |
T-31/2020 |
DBT |
LVAT |
Nutartis dėl teismingumo |
2/1
|
|
| Atsakovas |
2018-08-21 An |
eAS-523-556/2018 |
A |
LVAT |
Nutartis |
6/0
|
|
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2012-05-07 Pi |
A2.9.-851-416/2012 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 52 52.3 |
| Suinteresuotas asmuo |
2011-05-05 Ke |
2-1310-802/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.1 III III.1 102 102.2 106 106.3 106.8 106.8.1 III.2 117 117.1 117.2 |