| Atsakovas |
2010-04-15 Ke |
I-139-554/2010 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.2 11 11.9 74 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2012-12-03 Pi |
A2.9.-2166-301/2012 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 |
| Suinteresuotas asmuo |
2011-06-03 Pe |
2-973-570/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
9 9.1 |
| Atsakovas |
2010-03-25 Ke |
2-598/2010 |
C |
LApT |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.23 |
| Pareiškėjas |
2017-09-29 Pe |
2-933-374/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
|
| Ieškovas |
2012-08-14 An |
2-2771-896/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
1/3
|
3 3.2 3.2.5 3.2.9 3.2.12 3.5 3.5.2 III III.2 112 113 113.1 III.4 125 125.3 |
| Pareiškėjas |
2014-02-24 Pi |
2-106-405/2014 |
C |
Švenčionių rūmai |
Nutartis |
|
3 3.5 II II.6 82 82.1 82.2 82.2.2 III III.2 117 117.1 117.2 III.4 128 128.9 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-05-27 Pi |
A2.9.-951-896/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 52 52.3 |
| Suinteresuotas asmuo |
2014-06-10 An |
2-772-301/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
1/0
|
9 9.1 III III.1 95 106 106.3 III.2 116 116.1 117 117.2 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-09-16 Pi |
A2.9.-1686-416/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 39.4 48 48.5 |
| Atsakovas |
2012-06-29 Pe |
AS-442-449-12 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.7 63 63.1 63.2 73 79 79.2 |
| Suinteresuotas asmuo |
2012-04-04 Tr |
2-1755-802/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.1 III III.1 106 106.8 106.8.2 III.2 117 117.1 117.2 |
| Atsakovas |
2008-05-06 An |
I-406-422/2008 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.25 I 25 III 61 |
| Trečiasis suinteresuotas asmuo |
2013-05-29 Tr |
A-602-186-13 |
A |
LVAT |
Nutartis |
1/0
|
1 1.9 2 2.3 2.3.1 2.6 2.7 |
| Atsakovas |
2015-01-28 Tr |
AS-222-492/2015 |
A |
LVAT |
Nutartis |
0/1
|
1 1.25 63 63.2 73 |
| Atsakovas |
2010-03-08 Pi |
AS-143-93-10 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.25 63 63.2 |
| Atsakovas |
2009-06-19 Pe |
AS-143-367-09 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.7 1.11 1.10 63 63.3 63.3.8 |
| Atsakovas |
2012-05-03 Ke |
2-397-91/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
7 7.3 III III.1 102 102.4 III.2 111 111.1 117 117.2 |
| Atsakovas |
2007-08-29 Tr |
2-1127-601/2007 |
C |
KAT |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.23 III III.2 119 119.3 |
| Trečiasis asmuo |
2012-12-07 Pe |
2-4721-399/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 III III.1 104 104.9 |
| Suinteresuotas asmuo |
2017-12-11 Pi |
ATP-686-383/2017 |
ATP |
KAT |
Nutartis |
2/0
|
|
| Atsakovas |
2008-02-04 Pi |
I-94-353/2008 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.9 |
| institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą atp/an byloje |
2020-01-23 Ke |
AN2-10-530/2020 |
ATP |
KAT |
Nutartis |
0/1
|
|
| Ieškovas |
2016-06-06 Pi |
2-3580-399/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.5 2.1.5.5 III III.1 106 106.8 106.8.1 |
| Atsakovas |
2017-09-28 Ke |
AS-815-438/2017 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
|
| Atsakovas |
2012-05-28 Pi |
Ik-512-505/2012 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.10 13 13.5 74 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2012-10-08 Pi |
A2.9.-1754-564/2012 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 |
| Ieškovas |
2014-10-08 Tr |
2-3650-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.5 2.1.5.5 II II.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Pareiškėjas |
2014-10-28 An |
I-8192-811/2014 |
A |
VAAT |
Nutartis |
|
1 1.25 70 70.3 73 |
| Atsakovas |
2017-05-10 Tr |
eAS-431-552/2017 |
A |
LVAT |
Nutartis |
1/0
|
|
| Atsakovas |
2015-06-04 Ke |
eI-2896-414/2015 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.25 63 63.1 73 |
| Trečiasis asmuo |
2020-04-14 An |
2S-540-413/2020 |
C |
KAT |
Nutartis |
8/0
|
4 4.7 4.7.1 III 106.4 III.2 113.5 III.3 |
| Pareiškėjas |
2020-05-14 Ke |
e2YT-847-470/2020 |
C |
Alytaus AT |
Sprendimas |
1/0
|
III III.2 111.4 114.9.6.1 117.1 117.2 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2013-05-28 An |
II-31-564/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.6 63 |
| Ieškovas |
2012-10-29 Pi |
2-2764-571/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.10 3.2.12 3.5 3.5.2 II II.6 77 77.1 78 78.2 78.2.1 82 82.2 82.2.2 III III.1 104 104.9 106 106.3 III.2 116 116.1 117 117.1 117.2 III.4 125 125.6 |
| Atsakovas |
2016-03-29 An |
I-2106-402/2016 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.25 38 74 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-05-20 Pi |
A2.9.-903-571/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 48 48.5 |
| Tretysis asmuo |
2011-11-08 An |
2-3778-571/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.7 2.1.7.2 III III.2 111 111.3 117 117.1 |
| Atsakovas |
2010-02-18 Ke |
2-1416-153/2010 |
C |
KAT |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.23 III III.1 99 99.1 99.1.5 109 110 110.4 III.2 117 117.1 118 118.5 |
| Ieškovas |
2012-09-11 An |
2-2969-374/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.8 3.2.12 3.5 3.5.2 II II.6 77 77.4 77.4.2 77.5 78 78.2 78.2.1 82 82.2 82.2.2 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 116 116.1 117 117.1 |
| Pareiškėjas |
2012-12-03 Pi |
B2-2273-230/2012 |
C |
KAT |
Nutartis |
3/3
|
7 7.3 III III.1 106 106.4 110 110.1 III.2 117 117.1 III.4 126 126.8 |
| Atsakovas |
2013-04-09 An |
TA-444-1-13 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.11 61 61.2 |
| Atsakovas |
2010-06-19 Še |
AS-442-399-10 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.10 67 |
| Atsakovas |
2012-12-20 Ke |
Ik-1162-428/2012 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.7 72 72.5 73 |
| Atsakovas |
2010-08-24 An |
Iv-988-423/2010 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.11 |
| Atsakovas |
2014-12-12 Pe |
I-4072-428/2014 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.25 63 63.2 73 |
| Kitas asmuo (ne proceso dalyvis) |
2017-02-14 An |
2YT-1026-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
|
| Atsakovas |
2011-09-01 Ke |
2A-892-436/2011 |
C |
KAT |
Sprendimas |
1/0
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 2.2.4.3.7 7 7.3 III III.3 121 121.15 121.21 |
| Atsakovas |
2014-08-29 Pe |
2-2131-343/2014 |
C |
KAT |
Sprendimas |
3/2
|
2 2.1 2.1.23 II II.5 45 45.4 69 III III.1 95 95.6 95.6.2 99 99.5 103 103.3 110 110.1 110.4 III.2 111 111.1 111.4 112 116 116.4 117 117.1 III.3 122 122.2 |
| Ieškovas |
2014-11-25 An |
2-5185-570/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.5 2.1.5.5 II II.5 35 35.4 42 42.10 63 63.3 |