| e2-5676-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| 2-13732-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.1 106 106.4 III.2 117 117.1 117.2 117.4 III.5 129 129.1 129.11 |
| 2-1738-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.2 2.2.2 II II.5 35 35.4 35.5 44 44.2 44.2.4 44.2.4.1 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 104 104.9 III.2 111 111.4 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 |
| 2-3677-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.2 117 117.1 III.5 129 129.1 129.11 |
| 2-4544-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.2 35.3 35.3.6 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 III.2 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| e2-3292-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
|
| 2-3900-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
9 9.1 III III.1 106 106.3 III.2 117 117.1 |
| e2-2644-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.2 II II.5 35 35.4 35.5 42 42.10 63 63.3 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 104 104.9 III.2 111 111.4 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 |
| 2-1105-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.2 2.2.2 II II.5 35 35.5 44 44.2 44.2.4 III III.1 99 99.3 99.7 III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| e2VP-6058-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0 |
9 9.13 9.13.5 III III.2 112 113 113.2 117 117.1 117.2 117.3 III.4 128 128.11 III.5 129 129.1 129.17 |
| 2YT-4407-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/1 |
|
| e2-6245-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.1 106 106.3 III.2 117 117.2 |
| e2-3291-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
|
| 2VP-1553-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| e2-4657-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.27 II II.5 35 35.3 35.3.6 35.5 38 44 44.5 44.5.2 44.5.2.17 73 73.2 73.2.5 73.2.5.1 73.2.5.1.1 III III.1 99 99.3 99.7 III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 116.11 |
| e2-1084-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 II II.5 35 35.3 35.3.6 35.5 36 36.1 42 42.10 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 104 104.9 III.2 113 113.2 114 114.11 116 116.5 116.5.1 116.5.2 116.11 117 117.1 |
| 2YT-6088-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| 2-3725-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.2 III III.1 106 106.3 III.2 117 117.1 III.3 121 121.6 |
| 2-2104-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.7 III III.1 99 99.1 99.1.5 99.7 103 103.4 104 104.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 111.4 113 113.1 117 117.1 117.2 117.4 118 118.5 118.10 |
| 2-7435-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.5 III III.1 94 94.3 III.2 117 117.2 |
| e2VP-3269-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0 |
|
| 2-2230-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| 2-13513-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.9 III III.1 94 94.3 106 106.4 III.2 111 111.4 113 113.6 113.6.1 113.6.1.5 117 117.1 117.2 117.4 |
| A2.9.-1662-329/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.3 52 52.3 |
| e2-422-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 II II.5 35 35.5 63 63.3 III III.1 104 104.9 III.2 111 111.4 116 116.5 116.5.1 117 117.2 |
| A2.6.-1557-329/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| A2.6.-568-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 39.4 45 45.4 45.4.3 52 52.3 |
| 2YT-7045-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| 2VP-3198-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
3/0 |
9 9.13 9.13.5 III III.2 112 113 113.2 117 117.1 117.2 117.3 III.4 128 128.11 III.5 129 129.1 129.17 |
| 2-440-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
1 1.2 1.2.1 1.2.1.1 II II.2 27 27.3 27.3.1 27.3.1.5 27.3.1.11 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 99.9 110 110.4 III.2 112 113 113.1 113.8 116 116.1 116.11 III.4 125 125.3 |
| 2YT-4529-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.7 III III.2 112 113 113.2 113.8 117 117.1 117.2 117.3 III.4 128 128.11 |
| 2YT-5694-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0 |
|
| 2-12492-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.2 117 117.1 117.4 III.5 129 129.1 129.11 |
| 2-2810-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0 |
|
| A2.2.-1757-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| A2.2.-794-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.2 52 |
| e2-1187-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 II II.5 35 35.4 35.5 42 42.10 63 63.3 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 104 104.9 III.2 111 111.4 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 |
| 2-3953-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.2 35.3 35.3.6 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 104 104.9 III.2 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| A2.6.-852-329/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| 2-1345-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.3 III III.1 99 99.1 99.1.5 99.5 103 103.4 104 104.1 106 106.4 III.2 111 111.3 111.4 117 117.1 117.2 117.4 118 118.5 118.10 |
| A2.2.-1298-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| 2-4106-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.1 99 99.7 III.2 113 113.2 117 117.1 117.2 117.3 III.5 129 129.1 129.11 |
| e2-4334-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
|
| 2-7417-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 II II.5 63 63.1 III III.1 99 99.1 99.1.2 99.3 99.5 103 103.4 104 104.1 106 106.3 III.2 111 111.1 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 117.2 117.4 |
| e2-838-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 2.2.4.3.13 III III.1 106 106.6 III.2 111 111.3 113 113.1 117 117.1 117.2 117.3 118 118.4 |
| 2-783-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.1 99 99.7 III.2 113 113.2 117 117.1 117.2 117.3 III.5 129 129.1 129.5 |
| 2-7364-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.2 II II.5 42 42.10 63 63.3 III III.1 104 104.9 III.2 111 111.1 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 117.2 |
| 2-2280-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.9 3.2.12 3.5 3.5.2 II II.6 74 74.2 74.2.4 77 77.1 77.6 78 78.2 78.2.1 82 82.2 82.2.2 III III.1 99 99.1 99.1.4 99.3 99.5 99.7 III.2 111 111.4 113 113.1 114 114.11 116 116.1 117 117.1 117.2 |
| 2-2058-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 3.5 3.5.2 II II.6 82 82.1 82.2 82.2.2 III III.1 106 106.4 III.2 112 113 113.1 114 114.11 116 116.6 117 117.1 117.2 |
| A2.8.-2777-329/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.8 47 52 52.3 60 |