| e2-5928-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.5 3.5.3 III III.2 112 117 117.1 118 118.7 III.4 128 128.10 |
| A2.2.-1130-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| 2-1200-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.2 35.3 35.3.6 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 104 104.9 III.2 111 111.4 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.2 |
| A2.2.-1337-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 39.4 41 41.1 52 52.3 |
| A2.6.-260-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.6 52 |
| 2-2914-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.1 II II.5 54 54.1 III III.1 99 99.3 99.7 104 104.9 106 106.4 110 110.4 III.2 111 111.1 113 113.2 116 116.5 116.5.2 117 117.1 117.4 |
| 2-463-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.5 3.5.2 II II.6 82 82.2 82.2.2 III III.1 106 106.4 III.2 112 117 117.1 117.2 117.4 |
| 2-3386-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
|
| 2-170-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
3/0 |
3 3.2 3.2.12 III III.1 104 104.2 106 106.3 III.2 111 111.3 112 117 117.1 117.2 117.3 |
| 2-18258-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 117.4 |
| 2-4461-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
|
| 2-415-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
3/0 |
3 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 74 74.2 74.2.4 77 77.3 77.4 77.4.2 77.7 78 78.2 78.2.1 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 99.10 III.2 113 113.1 114 114.11 116 116.1 116.6 116.6.1 116.11 117 117.1 117.2 |
| 2-20255-329/2013 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 III III.1 103 103.4 106 106.4 III.2 117 117.4 |
| 2-1997-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.9 II II.5 42 42.10 44 44.5 44.5.1 III III.1 99 99.5 99.9 106 106.4 III.2 111 111.4 116 116.5 116.5.1 117 117.1 117.2 117.4 |
| e2-4389-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| A2.9.-1846-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.3 52 52.3 |
| 2-1148-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
5/0 |
2 2.1 2.1.17 2.1.17.2 II II.5 35 35.4 35.5 42 42.10 63 63.3 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 104 104.9 III.2 111 111.4 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 |
| 2-1145-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas |
1/1 |
3 3.2 3.2.6 II II.6 74 74.2 74.2.4 77 77.4 77.4.3 77.7 III III.1 93 93.2 93.2.12 99 99.3 99.5 99.7 103 103.4 106 106.4 III.2 111 111.3 111.4 113 113.1 113.8 114 114.11 116 116.1 116.11 117 117.1 117.2 117.3 117.4 III.3 121 121.6 |
| 2-22661-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.5 3.5.2 II II.6 82 82.2 82.2.2 III III.1 106 106.4 III.2 112 117 117.1 117.2 117.4 |
| 2YT-3804-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
7/0 |
|
| e2-2763-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.27 II II.5 44 44.5 44.5.2 44.5.2.4 73 73.2 73.2.5 73.2.5.5 III III.1 99 99.5 99.7 104 104.9 III.2 114 114.11 116 116.5 116.5.2 116.11 |
| e2-3171-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
2/0 |
9 9.13 9.13.5 III III.1 106 106.3 III.2 117 117.1 117.2 117.3 |
| 2-11631-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.2 II II.1 24 24.1 II.6 74 74.1 75 75.2 75.3 83 83.1 83.5 III III.1 99 99.1 99.1.4 99.3 99.5 99.7 106 106.4 III.2 111 111.1 113 113.1 114 114.11 116 116.1 116.11 117 117.4 III.4 125 125.2 |
| A2.6.-131-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.1 39.2 45 52 52.3 |
| A2.8.-1-329/2017 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.8 39 39.4 47 52 52.1 |
| 2-3224-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 III III.1 99 99.1 99.1.5 110 110.4 III.2 113 113.1 113.6 113.6.1 113.6.1.3 116 116.10 116.10.1 117 117.1 117.2 117.3 |
| e2-1058-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 II II.5 35 35.3 35.3.6 35.5 36 36.1 42 42.10 63 63.3 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 III.2 113 113.2 114 114.11 116 116.5 116.5.1 116.5.2 116.11 |
| e2-5853-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 II II.5 35 35.3 35.3.6 35.5 36 36.1 42 42.10 63 63.3 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 III.2 113 113.2 114 114.11 116 116.5 116.5.1 116.5.2 116.11 |
| e2-4411-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 II II.5 35 35.3 35.3.6 35.5 36 36.1 42 42.10 63 63.3 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 III.2 113 113.2 114 114.11 116 116.5 116.5.1 116.5.2 116.11 |
| A2.2.-1381-329/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| e2VP-4752-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
2/0 |
|
| 2-4507-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.2 35.3 35.3.6 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 III.2 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| e2YT-4899-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
|
| 2-7381-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.2 3.2.12 III III.1 106 106.8 106.8.1 III.2 117 117.1 |
| 2-4607-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.2 35.3 35.3.6 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 III.2 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| 2VP-951-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| 2-3384-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.2 35.3 35.3.6 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 III.2 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| 2-14196-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
1/0 |
3 3.1 3.1.5 III III.1 102 102.1 102.4 103 103.4 106 106.3 106.4 III.2 111 111.4 117 117.1 117.2 117.4 |
| e2VP-1725-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0 |
9 9.13 9.13.5 III III.2 117 117.1 III.5 129 129.1 129.11 |
| e2VP-3338-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
2/0 |
9 9.13 9.13.5 III III.2 117 117.1 III.5 129 129.1 129.11 |
| e2-88-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0 |
4 4.1 III III.1 106 106.3 110 110.6 III.2 111 111.3 112 117 117.1 117.2 117.3 |
| e2VP-3906-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| 2-3406-329/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.2 35.3 35.3.6 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 104 104.9 III.2 111 111.4 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.2 |
| A2.9.-1798-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.1 39.2 48 |
| 2-24333-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.1 II II.6 76 76.3 III III.1 106 106.3 |
| 2VP-3252-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| e2-3913-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
|
| 2-5652-329/2014 |
C |
Kauno AT |
Sprendimas |
8/0 |
3 3.2 3.2.12 II II.6 77 77.3 78 78.2 78.2.1 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 99.10 106 106.4 110 110.1 III.2 111 111.1 111.3 111.4 113 113.1 114 114.11 116 116.1 116.11 117 117.1 117.2 117.4 |
| A2.11.-1600-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 39 39.2 50 52 52.3 |
| 2-2976-329/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 35 35.4 35.5 42 42.10 45 45.5 III III.1 99 99.3 99.5 99.7 104 104.9 106 106.3 III.2 111 111.4 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 117.2 117.3 III.3 121 121.6 |