| A2.6.-269-418/2016 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 45 45.4 45.4.3 52 52.3 |
| 1-9-418/2012 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nuosprendis |
0/1 |
26 26.2 1 1.2 1.2.14 1.2.14.1 1.2.14.1.3 1.2.26 1.2.26.2 1.2.26.2.1 2 2.3 2.3.6 2.3.6.4 2.3.6.4.5 2.4 2.4.6 |
| 1-984-418/2019 |
B |
Alytaus AT |
Nuosprendis |
|
25 1 1.1 1.1.7 1.1.8 1.1.8.1 1.1.9 1.1.9.2 1.2 1.2.25 1.2.25.4 2 2.3 2.3.4 2.3.6 2.3.6.4.1 2.3.6.4.2 2.3.6.4.5.1 2.3.6.4.5.2 |
| e2-7-418/2016 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas |
|
2 2.1 2.1.17 2.1.17.1 II II.5 35 35.5 III III.1 99 99.5 III.2 116 116.1 |
| 2-1272-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
9 9.7 III III.4 128 128.11 |
| 2-748-418/2012 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 |
| 2-1601-418/2009 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas |
|
2 2.1 2.1.17 III III.2 116 116.5 116.5.2 |
| e2VP-1322-418/2019 |
C |
Alytaus AT |
Nutartis |
2/2 |
|
| A2.9.-756-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 |
| 1-24-418/2019 |
B |
Alytaus AT |
Nuosprendis |
1/0 |
4 1 1.1 1.1.7 1.1.8 1.1.8.1 1.1.8.6 1.1.8.6.2 1.1.8.7 1.1.8.7.9 1.1.10 1.1.10.1 1.2 1.2.4 2 2.3 2.3.4 2.3.6 2.3.6.4.1 2.3.6.4.2 2.3.6.4.5.1 2.3.6.4.5.2 |
| 2FB-37-418/2014 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
2 III III.2 117 117.1 117.2 III.4 126 126.3 126.5 2.4 |
| e2-4214-418/2019 |
C |
Alytaus AT |
Sprendimas už akių |
|
2.1 2.1.14 II III III.2 113.2 |
| e2VP-452-418/2016 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
1/0 |
9 9.13 9.13.5 III III.2 117 117.1 117.2 III.5 129 129.1 |
| A2.9.-630-418/2013 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 52 52.3 |
| A2.6.-355-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 |
| e2-635-418/2017 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
|
| e2-4260-418/2020 |
C |
Alytaus AT |
Sprendimas už akių |
|
2.1 2.1.1 III III.2 |
| A20.-62-418/2017 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
|
| A2.2.-849-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| A2.13.-491-418/2016 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
2 2.13 53 |
| e2-6223-418/2019 |
C |
Alytaus AT |
Sprendimas už akių |
|
2.1 2.1.17 2.1.17.2 II III III.2 113.2 |
| A2.11.-610-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 39 39.2 50 50.15 52 52.3 |
| A2.9.-619-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 39.4 48 48.3 52 52.3 |
| 2-19-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 II II.6 75 75.4 75.4.3 III III.2 111 111.3 113 113.1 III.4 128 128.16 128.16.2 |
| A2.13.-401-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 2.13 45 45.4 45.4.3 52 52.3 53 |
| A2.9.-412-418/2016 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.2 52 52.3 |
| A2.13.-315-418/2016 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
2 2.9 2.13 52 52.3 53 |
| A2.6.-191-418/2015 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 39 39.2 45 45.4 45.4.3 52 52.3 |
| 1-80-418/2012 |
B |
Druskininkų rūmai |
Nuosprendis |
|
17 17.5 1 1.1 1.1.8 1.1.8.6 1.1.8.6.2 1.2 1.2.17 1.2.17.5 2 2.1 2.1.4 2.1.4.5 2.1.4.5.5 2.3 2.3.6 2.3.6.4 2.3.6.4.2 2.4 2.4.7 2.4.9 2.10 2.10.2 2.10.2.7 |
| A8.-397-418/2018 |
ATP |
Alytaus AT |
Nutarimas |
|
|
| 2-96-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 III III.2 116 116.5 116.5.2 |
| A8.-957-418/2019 |
ATP |
Alytaus AT |
Nutarimas |
|
|
| A2.9.-110-418/2014 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.4 48 48.3 52 52.3 |
| e2-7404-418/2019 |
C |
Alytaus AT |
Preliminarus sprendimas |
|
2.1 2.1.5 2.1.5.3 II III III.2 |
| 2-548-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 II II.5 44 44.5 44.5.1 54 54.1 III III.1 104 104.9 III.2 116 116.4 |
| A8.-287-418/2020 |
ATP |
Alytaus AT |
Nutarimas |
5/0 |
|
| 1-1302-418/2019 |
B |
Alytaus AT |
Nuosprendis |
|
4 1 1.1 1.1.7 1.1.8 1.1.8.1 1.1.8.6 1.1.8.6.2 1.1.8.7 1.1.8.7.9 1.2 1.2.4 2 2.3 2.3.4 2.3.6 2.3.6.4.1 2.3.6.4.2 2.3.6.4.5.1 2.3.6.4.5.2 |
| A2.11.-74-418/2015 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
6/0 |
2 2.11 39 39.2 50 50.15 50.15.2 52 52.3 |
| A2.6.-651-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.6 |
| A2.2.-130-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.2 39 39.2 41 41.1 52 52.3 |
| A2.9.-68-418/2012 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.4 48 48.3 52 52.3 |
| 2-277-418/2015 |
C |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
III III.2 113 113.1 117 117.1 119 119.10 |
| A2.11.-492-418/2011 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.11 39 39.2 50 50.15 52 52.3 |
| A2.9.-48-418/2013 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 52 52.3 |
| A2.9.-137-418/2014 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.3 52 52.3 |
| 2-896-418/2012 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.4 I I.3 16 16.5 16.5.2 II II.5 35 35.5 42 42.5 |
| T-145-418/2020 |
B |
Alytaus AT |
Nutartis |
|
8 2 |
| A2.13.-546-418/2013 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutartis |
|
2 2.13 53 |
| A2.1.-11-418/2013 |
ATP |
Druskininkų rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.1 |
| 2-547-418/2011 |
C |
Druskininkų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
|