| Išvadą duodanti institucija |
2017-09-06 Tr |
2A-1595-221/2017 |
C |
KAT |
Nutartis |
7/0
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2018-11-20 An |
e2S-1611-896/2018 |
C |
KAT |
Nutartis |
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2011-06-03 Pe |
2-1594-570/2011 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
1/0
|
3 3.2 3.2.12 |
| Pareiškėjas |
2012-03-14 Tr |
2-826-399/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.5 3.5.2 II II.6 77 77.4 77.4.2 77.7 82 82.2 III III.2 112 117 117.2 III.4 128 128.9 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-11-13 Ke |
2-4412-301/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 110 110.1 III.2 117 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-11-09 Pi |
2-5341-571/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 III III.1 102 102.2 III.2 117 117.1 117.2 117.3 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-06-20 Tr |
2-229-374/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.8 3.2.12 III III.1 103 103.4 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-12-15 Ke |
2A-2086-273/2016 |
C |
KAT |
Nutartis |
6/0
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.2 116 116.10 116.10.2 III.3 121 121.21 121.22 |
| Trečiasis asmuo |
2013-04-04 Ke |
2A-387-264/2013 |
C |
KAT |
Nutartis |
2/0
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.3 121 121.14 121.21 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-03-16 Tr |
2-53-571/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 75 75.4 75.4.1 III III.1 99 99.1 99.1.4 99.3 99.5 III.2 113 113.1 114 114.11 116 116.1 III.4 125 125.1 125.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-01-18 Pe |
2-310-570/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
4 4.5 III III.1 106 106.3 III.2 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-06-02 Pi |
2-362-896/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.2 26 26.3 II.6 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 95 95.8 99 99.7 99.9 109 III.2 112 113 113.1 114 114.9 114.9.3 114.9.3.1 114.9.6 114.9.6.1 117 117.1 117.2 III.4 125 125.1 125.3 128 128.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-09-23 Tr |
2-182-802/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 75 75.4 75.4.3 III III.1 106 106.5 110 110.1 III.2 111 111.3 113 113.6 113.6.1 113.6.1.10 113.10 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-11-10 Ke |
2-747-570/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.2 77.4.3 78 78.2 78.2.1 III III.1 99 99.3 103 103.4 109 III.2 111 111.3 114 114.3 117 117.1 117.2 |
| Suinteresuotas asmuo |
2015-06-08 Pi |
S2-3267-570/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.1 III III.2 117 117.1 117.2 III.4 128 128.20 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-12-19 Tr |
2-4811-571/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.12 |
| Išvadą duodanti institucija |
2017-09-05 An |
2SP-5284-570/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2012-09-12 Tr |
2-2312-374/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 75 75.4 75.4.3 75.8 78 78.2 78.2.1 III III.1 103 103.4 106 106.3 106.4 110 110.1 110.5 III.2 111 111.1 111.3 112 116 116.1 117 117.1 117.2 III.3 121 121.6 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-09-27 Ke |
2-3768-802/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 III III.1 93 93.2 93.2.5 104 104.9 III.2 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-05-08 Pe |
2-1354-374/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.6 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 117 117.1 118 118.5 |
| - |
2012-05-16 Tr |
1A-321-175-2012 |
B |
KAT |
Nutartis |
|
14 14.2 14.5 1 1.1 1.1.7 1.1.7.2 1.1.7.2.5 1.1.7.2.7 1.1.8 1.1.8.10 1.1.8.10.5 1.1.11 1.1.11.11 1.2 1.2.14 1.2.14.1 1.2.14.1.2 1.2.14.1.2.1 2 2.1 2.1.10 2.1.10.1 2.1.15 2.1.15.3 2.1.15.3.3 2.1.15.3.3.2 2.1.16 2.1.16.1 2.1.16.1.2 2.1.16.1.2.1 2.1.16.1.2.1.1 2.3 2.3.2 2.3.2.1 2.3.2.1.3 2.3.2.1.3.4 |
| Pareiškėjas |
2017-02-10 Pe |
2YT-847-570/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2012-01-06 Pe |
2-127-896/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
0/1
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 99 99.5 99.7 99.9 106 106.8 106.8.5 III.2 111 111.4 112 113 113.1 116 116.1 117 117.1 117.2 |
| Suinteresuotas asmuo |
2012-07-05 Ke |
2S-1453-485/2012 |
C |
KAT |
Nutartis |
0/2
|
9 9.1 II II.6 76 76.4 III III.1 106 106.8 106.8.1 III.3 121 121.14 122 122.4 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2016-09-19 Pi |
A2.9.-1727-329/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-10-01 Ke |
2S-1859-390/2015 |
C |
KAT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.3 III III.1 110 110.1 III.3 122 122.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2017-01-19 Ke |
2-132-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 III III.1 106 106.3 110 110.1 III.2 111 111.3 112 113 113.1 113.10 114 114.9 114.9.6 114.9.6.3 117 117.1 117.2 117.3 III.4 125 125.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-01-17 An |
2KT-12/2012 |
C |
KAT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 75 75.4 75.4.1 75.8 78 78.2 78.2.1 III III.3 121 121.9 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-06-17 An |
2-1681-571/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
2/0
|
3 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 110 110.1 III.2 116 116.1 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-10-10 Tr |
2-3805-374/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 106 106.4 110 110.1 110.4 110.5 III.2 111 111.1 111.3 112 116 116.1 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2017-05-26 Pe |
2-37-329/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
6/1
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.12 III III.1 99 99.1 99.1.2 III.2 111 113 113.1 113.10 114 114.9 114.9.6 114.9.6.3 114.10 117 117.1 117.2 117.3 III.4 125 125.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-06-11 Ke |
2-3016-374/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 82 82.2 82.2.1 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 116 116.1 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-12-10 Tr |
2-4237-802/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/1
|
3 3.2 3.2.6 III III.1 99 99.1 99.1.5 109 110 110.4 III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-01-31 Ke |
2-247-399/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 76 76.5 77 77.7 78 78.2 78.2.1 III III.1 110 110.1 III.2 113 113.1 113.6 113.6.2 113.6.2.2 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-12-22 Pi |
2-4489-571/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 75 75.4 75.4.1 III III.2 116 116.1 |
| institucija/pareigūnas, atlikęs an tyrimą |
2017-03-13 Pi |
A2.-241-482/2017 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2015-05-19 An |
2-1673-399/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
11/1
|
3 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 76 77 77.7 78 78.2 78.2.1 III III.2 111 111.3 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2017-09-19 An |
2-4255-374/2017 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
|
| Išvadą duodanti institucija |
2015-04-14 An |
2-1538-802/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.5 72 III III.1 99 99.1 99.1.5 III.2 117 117.1 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-03-26 Tr |
2-632-91/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 III III.1 104 104.9 106 106.3 III.2 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2015-12-18 Pe |
2-3529-571/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 75 75.4 75.4.3 75.7 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 104 104.4 III.2 116 116.1 117 117.1 117.2 117.3 |
| Suinteresuotas asmuo |
2014-07-30 Tr |
2-3254-896/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/1
|
9 9.13 9.13.5 III III.1 106 106.3 III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-09-11 An |
2-2614-570/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.1 3.1.5 3.2 3.2.12 III III.1 106 106.3 III.2 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2016-04-11 Pi |
2-118-985/2016 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 76 76.3 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 95 95.2 99 99.5 101 104 104.11 106 106.3 109 III.2 111 111.1 111.3 111.4 113 113.6 113.6.2 113.6.2.1 117 117.1 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-04-22 Pi |
2-1131-399/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.2 111 111.3 117 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-07-12 Ke |
2-2666-301/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.12 |
| Suinteresuotas asmuo |
2012-10-15 Pi |
S2-4723-802/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.1 III III.2 117 117.1 117.2 III.4 128 128.20 |
| Išvadą duodanti institucija |
2012-09-27 Ke |
2-3947-91/2012 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 |
| institucija/pareigūnas, atlikęs an tyrimą |
2017-05-08 Pi |
A2.-393-610/2017 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
|
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2015-05-04 Pi |
A2.9.-1024-802/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 48 48.5 52 52.3 |