Byla 1-660-549/2013

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Ingrida Krušienė, sekretoriaujant Vitai Šimkienei, dalyvaujant prokurorui Ruslanui Ušinskui, gynėjui advokatui Mindaugui Repšui, viešame teisiamajame teismo posėdyje išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje:

2E. E., asmens kodas ( - ) gim. ( - ) Klaipėdoje, Lietuvos Respublikos pilietė, pagrindinio išsilavinimo, netekėjusi, nesimokanti, nedirbanti, gyv. ( - ), Klaipėdos m., teista:

31) 2009-03-23 Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendžiu pagal LR BK 22 str. 1 d. ir 178 str. 4 d. laisvės apribojimu 5 mėnesiams, įpareigojant pradėti dirbti ar užsiregistruoti darbo biržoje arba mokytis, būti namuose nuo 22 val. iki 6 val.; 2009-09-15 Klaipėdos miesto apylinkės teismo nutartimi 2009-03-23 nuosprendžiu paskirta bausmė pakeista į 45 parų arešto bausmę; bausmę atliko;

42) 2012-06-04 Klaipėdos miesto apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu pagal LR BK 22 str. 1 d. ir 178 str. 4 d., nuteista 6 mėn. viešųjų darbų, įpareigojant per šį laikotarpį neatlygintinai išdirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui; baudžiamasis įsakymas įsiteisėjo 2012-08-07;

5kaltinama pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį.

6Teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą,

Nustatė

7E. E. neteisėtai įgijo, gabeno ir laikė narkotinę medžiagą – heroiną, turėdama tikslą ją parduoti ir kitaip platinti, bei pardavė:

8ji iki 2012-09-12, tiksli data ir laikas nenustatyti, nenustatytomis aplinkybėmis bei asmens, neteisėtai, turėdama tikslą parduoti ir kitaip platinti, įgijo ne mažiau kaip 3,500 g gelsvos spalvos kietos medžiagos, kurios sudėtyje buvo ne mažiau kaip 0,989 g narkotinės medžiagos – heroino, kurią atsigabeno į savo gyvenamąją vietą - butą, esantį ( - ), Klaipėdoje ir laikė, kur tiksliai nenustatytu laiku, dalį minėtos medžiagos išfasavo į ne mažiau kaip vieną folijos lankstinuką ir toliau laikė iki 2012-09-12, kol apie 18.50 val. prie savo gyvenamosios vietos buto durų vieną folijos lankstinuką, kuriame buvo 0,078 g gelsvos spalvos medžiagos, kurios sudėtyje buvo 0,031 g narkotinės medžiagos – heroino, už 47 litus pardavė D. S., o likusią, t.y. 3,422 g gelsvos spalvos medžiagos, kurios sudėtyje buvo 0,958 g narkotinės medžiagos – heroino, toliau neteisėtai laikė savo gyvenamojoje vietoje iki 2012-09-12, kol apie 20.45 val. kratos metu 3,422 g gelsvos spalvos kietos medžiagos, kurios sudėtyje buvo 0,958 g narkotinės medžiagos – heroino, rado ir paėmė policijos pareigūnai.

9Apklausta kaltinamąja E. E. kaltę pripažino visiškai, parodė, kad ji 2012-09-12 vieną lankstinuką su heroinu pardavė D. S.. 2012 m. rugsėjo mėn. pas iš matymo pažįstamą asmeį įsigijo 3,5 g narkotinės medžiagos – heroino. Kadangi buvo priklausoma nuo narkotinių medžiagų, heroiną įsigijo savo reikmėms, o paskui vieną lankstinuką pardavė. Įsigijusi 3,5 g narkotinės medžiagos, parsinešė namo, į butą, esantį ( - )Klaipėdoje ir išfasavo į folijos lankstinukus. Heroino nesvėrė, tiesiog atlaužė, nes narkotinė medžiaga buvo kietame pavidale. Už kiek pirko heroiną, nepamena. D. S. pardavė narkotikų už 47 litus, nes jis jos to prašė telefonu. Lankstinuke buvo heroino viena dozė, tačiau kiek tiksliai, nepamena . Dozę padarė „iš akies“, nesverdama. Likusią narkotinę medžiagą – heroiną pasiliko sau ir laikė namuose, kol buvo sulaikyta policijos pareigūnų. Sulaikyta buvo laiptinėje, kai išėjo parūkyti, pareigūnai jos ten jau laukė. Pareigūnams pati nurodė, kur yra narkotikai. Sulaikymo metu buvo priklausoma nuo heroino, narkotikus su pertraukomis buvo vartojusi apie 3 metus. Visada vartojo tik heroiną, kurį įsigydavo iš skirtingų tiekėjų „Eglės“ turguje – iš ko tiksliai, pasakyti negali, nes turgavietėje pakanka paklausti iš matymo pažįstamų narkomanų, kas turi heroino, ir jie pasako, kur galima jo gauti. 3,5 g heroino, kuriuos pas ją rado kratos metu, jai būtų užtekę apie 2 savaites. Kiek už jį mokėjo, nepamena. Pinigų gaudavo iš mamos ir iš darbo biržos pašalpų. Kiek tiksliai kratos metu pas ją buvo rasta pinigų, nepamena. Svarstyklės jos namuose buvo neveikiančios, ant jų buvo narkotinių medžiagų pėdsakų, nes svarstykles pirko padėvėtas, iš pažįstamo narkomano. Taip pat parodė, kad narkotinių medžiagų pardavimo D. S. atvejis nebuvo vienintelis, narkotikus buvo pardavusi kelis kartus ir anksčiau. Parduodama narkotikus, jokio pelno negaudavo, o tik realizuodavo savo įsigytą dalį, parduodavo narkotikų kitiems, nes geras draugas ar pažįstamas jos to paprašydavo ir taip norėdavau jiems padėti. Patvirtino, kad byloje esančiose SMS žinučių suvestinėse visais atvejais kalbama apie narkotines medžiagas. Narkotikus pardavė norėdama padėti kitiems. Narkotikus pardavinėjo tik 2012 m. rugsėjo mėn.

10Ikiteisminio tyrimo metu kaltinamoji visiškai prisipažino padariusi jai inkriminuojamą nusikalstamą veiką, tačiau išsamesnių parodymų nedavė (2 t., b.l. 100, 103, 105).

11Liudytojas T. N. – dirbantis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro 4-ame skyriuje, parodė, kad buvo gauta duomenų, jog E. E. užsiima neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis bei šiomis medžiagomis prekiauja Klaipėdos mieste. Tuo pagrindu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas E. E. atžvilgiu. Tyrimo metu buvo kreiptasis į teismą dėl operatyvinių priemonių sankcionavimo. Teismas leido klausytis E. E. pokalbių ir atlikti slaptą jos sekimą. Klausantis E. E. pokalbių buvo nustatyta, kad mergina prekiauja heroinu. Pokalbių metu į ją besikreipiantys asmenys teiraudavosi apie heroino kokybę, taip pat įvardindavo pinigų kiekį ir tai reikšdavo, už kiek jie nori įsigyti narkotikų. Klausantis E. E. pokalbių buvo aišku, kad ji prekiauja narkotikais ir tai daro savo namuose arba namo laiptinėje. 2012-09-12 buvo nutrauktas slaptas sekimas, nes tos dienos pavakary buvo bandoma sulaikyti keletą klientų, atėjusių pirkti pas E. E. narkotinių medžiagų, tačiau pas sulaikytus klientus nieko rasta nebuvo, nes jie narkotines medžiagas suvartojo pas E. E. namuose. Tą pačią dieną, apie 19 val. prie E. E. gyvenamojo namo privažiavo automobilis „Mazda“, valstybinių numerių nepamena, iš kurio išlipo jaunas vyras (D. S.) ir greitu žingsniu įbėgo pas E. E. į laiptinę. Buvo užfiksuota, kad vaikinas pakilo į 6 aukštą. Vaikinas ilgai neužtruko ir išėjo, jam priėjus prie jo paties pastatyto automobilio, vaikinas buvo sulaikytas, sulaikymo metu vaikinas ant grindinio spėjo iš rankos išmesti vieną folijos lankstinuką. Vaikinas buvo pristatytas į tarnybines patalpas, kur iš karto prisipažino, jog lankstinuką buvo ką tik nusipirkęs iš E. Tą patį vakarą buvo laukiama, kol E. E. pati išeis į laiptinę, nes ji eidavo į laiptinę parūkyti. Pasitelkus kolegų pagalbą, apie 21 val. E. E. buvo sulaikyta. E. E. suprato, kas įvyko ir kodėl ją sulaiko. Ji iš karto prisipažino, kad namuose, savo kambaryje ant stalo turi narkotinių medžiagų – heroino, parodė, kur jis laikomos. Kratos metu E. E. nurodytoje vietoje buvo rastos narkotinės medžiagos, elektroninės svarstyklės ir nemaža suma pinigų. E. E. pati parodė, kur laiko narkotikus, o svarstyklės buvo ten pat. Kai pagal teismo nutartį pradėjo klausytis E. E. telefoninių pokalbių, tai pagal teismo nutartį klausėsi ir G. Š. telefoninių pokalbių, iš kurių buvo galima suprasti, kad jis E. padėjo platinti jos narkotines medžiagas. Parodė, jog pagal turimus duomenis E. E. narkotikais prekiavo kasdien. Jei neturėdavo, tai klientus apie tai informuodavo. E. E. narkotikų įsigijimo šaltinio nustatyti nepavyko.

12Liudytojas G. S. - Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro vyr. tyrėjas parodė, kad 2012 m. rugsėjo mėn. viduryje, tiksliai datos nepamena, kolega T. N. nutarė nutraukti E. E. nusikalstamą veiką, susijusią su narkotinių medžiagų platinimu, todėl jo ir kolegų paprašė pagalbos. Jis su kolega O. laukė laiptinėje, o E. išėjus parūkyti, ji buvo sulaikyta. Žinojo E. E. kaip asmenį, priklausomą nuo narkotinių medžiagų ir kaip šių medžiagų platintoją. Kadangi visą tyrimą atliko kolega T. N., jam nebuvo žinoma, iš kur ji gaudavo narkotikų. Sulaikymo metu su O. buvo laiptinėje. Vienas buvo viršuje, kitas apačioje. Išėjus E. E. iš buto, pirmasis prie jos pribėgo jis. Iš kolegų žino, kad tą dieną, prieš tai sulaikius pirmąjį jos klientą, pas jį nieko nerasta, pas antrąjį – rasta narkotikų. Klientų sulaikyme nedalyvavo. Kratos metu dalyvavo. E. E. pati pasakė, kad turi narkotikų. Jos bute, ant stalo rado heroino ir pinigų. Nepamena, ar bute buvo rastos svarstyklės. E. E. sulaikymo metu suprato, dėl ko yra sulaikoma. Ji sakė, kad narkotikai yra skirti jai pačiai. Apieškojus visą butą, daugiau narkotinių medžiagų, išskyrus tas, kurias nurodė pati E., nebuvo rasta.

13Liudytojas G. Š. parodė, kad E. E. žino apie 10 m. 2012 m. rugpjūčio, rugsėjo mėn. jis vartojo heroiną. E. E. tuo metu taip pat vartojo heroiną. Parodė, kad kartais heroiną įsigydavo iš E. E., tai darė 2012 m. rugsėjo mėn. Su E. E. susiskambindavo telefonu ir atvažiuodavo pas ją į namus heroino. Heroinas pas ją kainavo 50 Lt už „čekį“, kiek „čekyje“ būdavo heroino , nežino, nesverdavo, bet jo jam užtekdavo vienam kartui, tai buvo viena dozė. Pas E. E. narkotikų pirkdavo tiek, kiek turėdavo pinigų, taip pat pirkdavo narkotikus ir iš kitų asmenų. Iš kur ji gaudavo narkotikų, nežino. Kiti asmenys E. E. taip pat skambindavo, bet ar jie iš jos pirkdavo, nežino. Per dieną suvartodavo tiek dozių, kiek turėdavo pinigų, būdavo, kad suvartoja ir po 5-6 dozes per dieną. Heroiną vartodavo kasdien, tačiau iš E. E. jį pirkdavau ne kasdien. Būdavo, kad narkotikų įsigydavo iš jos ir kiekvieną dieną ir būdavo, kad pirkdavo daugiau nei po vieną „čekį“.

14Liudytoja I. E. - E. E. mama, parodė, kad 2012 m. rugpjūčio, rugsėjo mėn. gyveno bute, esančiame ( - ), Klaipėdoje, dukra E. gyveno kartu su ja. Žinojo, kad E. tuo metu buvo priklausoma nuo narkotikų, nes 2012 m. pavasarį ji gydėsi priklausomybių centre, tačiau kokias narkotines medžiagas ji vartoja, nežinojo. Ji duodavo E. pinigų jos reikmėms. 2012 m. spalio mėn. buvo davusi dukrai 1000 litų, nes ji norėjo nusipirkti batus, striukę, tačiau ar juos nusipirko, nežino. Už komunalines paslaugas moka ji. Manė, kad E. užtenka tiek pinigų, kiek jai duoda, o duodavo po 30-50 litų. Negalvojo, kad už tuos pinigus ji perka narkotikų, nes dukra sakė, kad nebevartoja. Kadangi daug dirba, tai nematė, kad į jos namus ateitų asmenys, kurie iš E. pirktų narkotikų. Žinojo, kad dukra vartojo narkotikus apie 6 mėn., tačiau apie tai su dukra nekalbėjo, nes ji sakė, kad po ligoninės narkotikus metė. Neįtardavo, kad ji būtų apsvaigusi, mano, kad E. nuo jos slėpėsi. Nežino, ar be jos duodamų pinigų E. gaudavo ir kitų pajamų.

15Iš D. S. (D. S.) parodymų, duotų ikiteisminio tyrimo metu ir perskaitytų teisiamajame teismo posėdyje (BPK 276 str. 1 d. 1 p., 4 d.), matyti, jog D. S. parodė, kad jis 2012-09-12 už 47 litus iš E. nusipirko vieną folijos lankstinuką su heroinu. E. jam pati buvo pasakiusi, kad jeigu jam reikės heroino, kuris dar vadinamas „sunkiu“, tai bus galima kreiptis į ją. Pas E. heroinas buvo vidutiniškos kokybės, bet kai jis iš E. heroiną pirkosi 2012-09-12, tai E. jam buvo minėjusi, kad šis heroinas yra labai geras, tačiau jis nespėjo jo paragauti, nes buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Su E. jis buvo sutaręs, kad kai jis kils laiptais pas E. į namus, tai jis turi jai pranešti telefonu, kad ši spėtų po kilimėliu prie buto durų iš koridoriaus pusės padėti lankstinuką su heroinu. Jis lankstinuką pasiimdavo iš po kilimėlio ir po tuo pačiu kilimėliu palikdavo E. pinigus, už vieną lankstinuką mokėdavo 50 litų. 2012-09-12 jis taip pat iš po kilimėlio pasiėmė folijos lankstinuką su heroinu, o po kilimėliu paliko 47 litus, o tris litus jis būtų E. vėliau atidavęs, nes tą vakarą daugiau pinigų neturėjo. Nusipirkęs heroiną, jis ėjo prie savo automobilio „Mazda“, kurį buvo pastatęs prie E. namo, tačiau prie automobilio jį sulaikė, sulaikymo metu jis spėjo lankstinuką išmesti ant grindinio. Kiek jis iš E. pirkdavosi heroiną, heroinas visada būdavo išfasuotas į folijos lankstinukus, kurio vieno kaina 50 litų. Ar E. heroino duodavo be pinigų, į skolą, nežino, jis visada sumokėdavo už heroiną (1 t., b.l. 198-200; 2 t., b.l. 7-8).

16Iš 2013-04-12 elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos kontrolės bei įrašų darymo protokolo, jo priedų matyti, kad buvo kontroliuojami G. Š. ir E. E. telefoniniai pokalbiai ir trumposios SMS žinutės jų naudojamais mobilaus ryšio telefonais. Kontrolės metu nustatyta, kaip G. Š. derina su E. E. susitikimus dėl narkotinių medžiagų pirkimo-pardavimo:

17Nr. 420. 2012-08-31 21:36:52 (įeinanti žinutė – E. E. rašo G. Š.) – „50 lt tedavei“.

18Nr. 421. 2012-08-31 21:40:55 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) – „baik 95 daviau“.

19Nr. 423. 2012-08-31 21:47:14 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) – „Pasižiūrėk gerai, nes davė 50 o kitas 45 aš juos į krūvą sudėjau, nejaugi eisiu sakysiu dviese ir duosiu už vieną, kažką supainiojai“.

20Nr. 444. 2012-09-01 01:22:18 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.)- „Drauge tu mano, gal paimtum mano ragelį (mob. ryšio telefono aparatą) už 30, aš atbėgčiau per 12 min. iki tavęs“.

21Nr. 446. 2012-09-01 01:25:17 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) – „aš esu pas draugę palikus kad nepavogtų“.

22Nr. 447. 2012-09-01 01:25:38 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) – „ai toks besmegenis į kaklą šovė ir užpūtė, tai ir likau kumarinas, tai paimtum ragelį (mob. ryšio telefono aparatą) ant zalogo (užstat)“.

23Nr. 451. 2012-09-01 01:40;45 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) – „dar stopudovai tu ilgai miegosi, nusibodo tie kaifavimai, norisi greičiau prasikumarinti pilnai“.

24Nr. 469. 2012-09-01 12:50:35 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) – „Au....Ar galiu užeiti?“.

25Nr. 470. 2012-09-01 12:51:32 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) – „Keliese“.

26Nr. 472. 2012-09-01 12:52:43 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) –„Dviese“.

27Nr. 487. 2012-09-01 13:43:44 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) – „aš turiu omeny kad man dar 1 reikia“.

28Nr. 488. 2012-09-01 13:44:24 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) – „supratau“.

29Nr. 554. 2012-09-01 17:53:58 (įeinanti žinutė – E. E. rašo G. Š.) – „daugiau niekam nereikia, pasiūlyk“

30Nr. 555. 2012-09-01 17:59:10 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) – „ok, pasiūlysiu“.

31Nr. 811. 2012-09-02 15:34:13 (išeinantis pokalbis – G. Š. skambina E. E.) pokalbio ištrauka – „o galiu užeiti?“ (G. Š.), „nu keliese?“ (E. E.), „aš nežinau, keturiese, penkiese gal“ (G. Š.), „nu davai“ (E. E.).

32Nr. 821. 2012-09-02 15:50:30 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) – „už 7 min būsiu mes šešiese“.

33Nr. 836. 2012-09-02 16:35:11 (įeinanti žinutė – E. E. rašo G. Š.) – „nepadavei lt“.

34Nr. 863. 2012-09-02 17:28:54 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) – „padaviau 200 ir 100, dar paklausei kiek čia yra“.

35Nr. 883. 2012-09-02 17:45:06 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) – „galiu užeiti?“.

36Nr. 884. 2012-09-02 17:49:21 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) – „keliese?“.

37Nr. 887. 2012-09-02 17:52:38 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) – „triese“. (1 t., b.l. 22-36).

38Iš 2012-09-17 elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos kontrolės bei įrašų darymo protokolo, jo priedų matyti, kad buvo kontroliuojami E. E. telefoniniai pokalbiai ir trumposios SMS žinutės jos naudojamu mobilaus ryšio telefonu, kurio numeris ( - ). Kontrolės metu nustatyta, kad E. E. sudarinėja sandorius dėl narkotinių medžiagų pirkimo-pardavimo:

39Nr. 106. 2012-09-06 10:04:54 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) – „turiu 50 ten reikia mano geram draugui padaryk geresnę paikę jei išeina aš apačioj laukiu“.

40Nr. 336. 2012-09-08 10:10:33 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) – „reikia susitikti yra 150 jei nemiegi pasuk“.

41Nr. 562. 2012-09-09 21:33:25 (išeinanti žinutė – E. E. rašo D. S.) – „Kiek tau reik?“.

42Nr. 563. 2012-09-09 21:38:56 (įeinanti žinutė – D. S. atrašo E. E.) – „1“.

43Nr. 858. 2012-09-11 10:21:47 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) – „man reikia susitikti yra 100 lt parašyk man atsakymą.

44Nr. 862. 2012-09-11 10:58:35 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo S. B.) – „ką tik atsikėliau. Kiek tau?“.

45Nr. 991. 2012-09-11 19:41:45 (įeinanti žinutė – D. S. rašo E. E.) – „gali man prašau kaip tada tokį pat atlaužt už 120 būk draugė ką. Aš prilėksiu iki tavęs kai namie būsi ar apimt galiu jei toli dar“.

46Nr. 993. 2012-09-11 19:42:49 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo D. S.) – „kada būsiu parašysiu namie“.

47Nr. 1006. 2012-09-11 20:15:35 (išeinanti žinutė – E. E. rašo D. S.) – „atvažiuok“.

48Nr. 1177. 2012-09-12 18:14:58 (įeinanti žinutė – D. S. rašo E. E.) – „už 10 min atlėksiu“.

49Nr. 1180. 2012-09-12 18:33:08 (įeinantis pokalbis – D. S. skambina E. E.) pokalbio ištrauka – „namie?“ (D. S.), „jo“ (E. E.), „ai nu davai aš, aš atlėksiu greitai“ (D. S.), „ugu“ (E. E.).

50Nr. 1184. 2012-09-12 18:48:28 (įeinanti žinutė – D. S. rašo E. E.) – „aukšte“. (1 t., b.l. 46-54).

51Iš 2012-09-17 elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos kontrolės bei įrašų darymo protokolu, jo priedų matyti, kad buvo kontroliuojami E. E. telefoniniai pokalbiai ir trumposios SMS žinutės jos naudojamu mobilaus ryšio telefonu, kurio numeris ( - ). Kontrolės metu nustatyta, kad E. E. su S. B. sudarinėja sandorius dėl narkotinių medžiagų pirkimo-pardavimo:

52Nr. 356. 2012-08-31 18:39:25 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) – „aš norėčiau užeiti“.

53Nr. 358. 2012-08-31 18:39:58 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo S. B.) – „Ir“.

54Nr. 360. 2012-08-31 18:41:02 (įeinanti žinutė – S. B. atrašo E. E.) – „aš turiu 50“.

55Nr. 363. 2012-08-31 18:48:33 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo S. B.) – „ateik“.

56Nr. 758. 2012-09-02 16:14:49 (išeinanti žinutė – E. E. rašo S. B.) – „kiek?“

57Nr. 759. 2012-09-02 15:15:25 (įeinanti žinutė – S. B. atrašo E. E.) – „50 lt“. (1 t., b.l. 55-57).

58Iš 2012-10-05 slapto sekimo protokolo matyti, 2012-09-12 buvo vykdomas E. E. ir su ja susijusių nenustatytų asmenų slaptas sekimas, kurio metu buvo nustatyta, kad 2012-09-12 15.27 val. vyras Nr. 1 ir vyras Nr. 2 (S. B.) automobiliu „Mersedes Benz 200“, valst. Nr. ( - ) privažiavo ir sustojo prie ( - ) namo. Netrukus vyras (S. B.) išlipo iš vyro Nr.1 vairuojamo automobilio ir užėjo į ( - ) namą. 15.30 val. vyras (S. B.) išėjo iš ( - ) namo ir buvo sulaikytas policijos pareigūnų. 18.47 val. vyras (D. S.) išlipo iš prie ( - ) namo privažiavusio automobilio „Mazda Premacy“, valst. Nr. ( - ) ir užėjo į ( - ) namą. 18.55 val. vyras (D. S.) išėjo iš ( - ) namo ir buvo sulaikytas policijos pareigūnų. 20.15 val. E. E. adresu ( - ) buvo sulaikyta policijos pareigūnų (1 t., b.l. 41-43).

59Iš 2012-09-12 asmens kratos protokolo matyti, kad atlikus S. B. asmens kratą, pas jį, be kitų daiktų, buvo rastas ir paimtas folijos lankstinukas, kuriame buvo trys vatos gabaliukai, kuris buvo patalpintas į paketą Nr. 0007694 (1 t., b.l. 61).

60Iš 2012-10-15 specialisto išvados Nr.140-(5067)-IS1-5868 matyti, kad trijuose vatos tamponuose iš folijos paketo (lankstinuko), 2012-09-12 asmens kratos metu rasto pas S. B., rasti narkotinės medžiagos – heroino pėdsakai (1 t., b.l. 65-66).

61Iš 2012-09-13 apžiūros protokolo matyti, kad apžiūrėtas mobiliojo ryšio telefonas, rastas ir paimtas S. B. asmens kratos metu (1 t., b.l. 69-71).

62Iš 2012-09-20 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Specialiųjų užduočių biuro pažymos matyti, kad S. B. naudojosi telefono numeriu ( - ) (1 t., b.l. 73).

63Iš 2012-09-12 įvykio vietos apžiūros protokolo matyti, kad prie ( - ) namo 1-os laiptinės, Klaipėdos m., prie automobilio „Mazda Premacy“, valst. Nr. ( - ) ant grindinio buvo rastas ir paimtas folijos lankstinukas su gelsvos spalvos medžiaga, kuris buvo patalpintas į paketą Nr.0055459 (1 t., b.l. 79-81).

64Iš 2013-03-06 specialisto išvados Nr.140-(5065)-IS1-1192 matyti, kad gelsvos spalvos medžiagos iš folijos lankstinuko (paketas Nr.0055459) sudėtyje yra narkotinė medžiaga – heroinas, kurio masė yra 0,031 g (1 t., b.l. 87-88).

65Iš 2012-09-12 asmens kratos protokolo matyti, kad atlikus D. S. asmens kartą, pas jį, be kitų daiktų, buvo rastas ir paimtas mobilaus ryšio telefonas su SIM kortele (1 t., b.l. 91).

66Iš 2012-09-13 apžiūros protokolo matyti, kad apžiūrėtas mobiliojo ryšio telefonas, rastas ir paimtas D. S. asmens kratos metu (1 t., b.l. 92-94).

67Iš 2012-09-20 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Specialiųjų užduočių biuro pažymos matyti, kad D. S. naudojosi telefono numeriu ( - ) (1 t., b.l. 96).

68Iš 2012-09-12 kratos protokolo matyti, kad atlikus kratą E. E. gyvenamojoje vietoje, bute, esančiame ( - ), Klaipėdos m., pas E. E. kambaryje ant stalo buvo rastas ir paimtas polietileninis maišelis su rusvos spalvos kietos medžiagos gabalėliu, šalia minėto maišelio ant stalo buvo rastas ir paimtas rusvos spalvos kietos medžiagos gabalėlis, elektroninės svarstyklės su užrašu „Digital Scale“, ant kurių paviršių buvo matyti neaiškios kilmės medžiagos likučiai, kurie buvo patalpinti į paketą Nr. 0054714. Ant to paties stalo buvo rasta ir paimta 130 litų, SIM kortelės „Pildyk“ laikiklis, ant kurio nurodytas numeris ( - ), bei folijos rulonėlis. Rankinėje buvusioje piniginėje buvo rasta ir paimta 1149 litai, mobilaus ryšio telefonas su SIM kortele, bei iš E. E. rankų buvo paimtas mobilaus ryšio telefonas su SIM kortele (1 t., b.l. 101-102).

69Iš 2012-10-09 specialisto išvados Nr. 140-(5068)-IS1-5790 matyti, kad gelsvos spalvos kietos medžiagos fragmento, 2012-09-12 kratos metu rasto pas E. E. bute, esančiame ( - ), Klaipėdos m., sudėtyje yra narkotinė medžiaga – heroinas, kurios masė yra 0,090 g. Gelsvos spalvos medžiagos fragmento iš plastikinio maišelio, 2012-09-12 kratos metu rasto pas E. E. bute, esančiame ( - ), Klaipėdos m., sudėtyje yra narkotinė medžiaga – heroinas, kurios masė yra 0,868 g. Ant elektroninių svarstyklių, 2012-09-12 kratos metu rastų pas E. E. bute, esančiame ( - ), Klaipėdos m., paviršių rasti narkotinės medžiagos – heroino pėdsakai (1 t., b.l. 106-107).

70Iš 2012-09-20 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Specialiųjų užduočių biuro pažymos matyti, kad E. E. naudojosi telefonų numeriais – ( - ) (1 t., b.l. 147).

71Iš 2012-10-04 daiktų apžiūros protokolo matyti, kad buvo apžiūrėti pas E. E. kratos metu jos gyvenamojoje vietoje rasti ir paimti daiktai – folijos rulonėlis (1 t., b.l. 148-151).

72Iš 2012-09-13 asmens parodymo atpažinti pagal jo nuotrauką protokolo matyti, kad D. S. atpažino E. E. kaip tą asmenį, iš kurio jis pirkdavosi narkotinę medžiagą – heroiną (2 t., b.l. 1-5).

73Iš 2013-04-11 asmens parodymo atpažinti pagal jo nuotrauką protokolo matyti, kad N. K. atpažino E. E., kurią žino kaip narkotinių medžiagų – heroino platintoją (2 t., b.l. 145-149).

74Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalyje numatyta baudžiamoji atsakomybė tam, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotinių ar psichotropinių medžiagų, turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas. Šioje dispozicijoje nustatyta keletas alternatyvių šio nusikaltimo sudėties objektyviųjų (veikos) požymių. Veika kvalifikuojama pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį, jei nustatomas bent vienas dispozicijoje išvardytų alternatyvių požymių ir tikslas jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavimo ar kitokio platinimo faktas. Atlikus bent vieną iš nusikaltimo sudėtyje nurodytų objektyviųjų (veikos) požymių, kurie įstatyme nurodyti kaip alternatyvūs, laikoma, kad yra padarytas baigtas nusikaltimas. Šios veikos dažnai tarp savęs glaudžiai susijusios ir kai kurios veikos negalima padaryti, nepadarius kitų veikų. Todėl parduodamos ar kitaip platinamos narkotinės medžiagos yra prieš tai jas įgijus, gabenus ir laikius. Pardavimas yra vienas iš narkotikų platinimo būdų, tai yra medžiagų perdavimas kitam asmeniui už tam tikrą pinigų sumą. Veikos kvalifikavimui pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį svarbiausią reikšmę turi narkotinių ar psichotropinių medžiagų perdavimo kitam asmeniui faktas (Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegijos nutartis 2K-294/2008).

75Tikslas parduoti ar kitaip platinti narkotines ir psichotropines medžiagas, remiantis teismų praktika, įrodinėjamas ne tik kaltinamojo parodymais, jo prisipažinimu ar neprisipažinimu padarius nusikalstamą veiką, bet ir objektyviais bylos duomenimis. Sprendžiant klausimą, ar kaltininkas turėjo tikslą parduoti ar kitaip platinti narkotines ar psichotropines medžiagas, svarbią reikšmę turi šių medžiagų kiekis, jų įgijimo, laikymo, suradimo aplinkybės, paruoštų vartoti dozių skaičius, taip pat tai, ar kaltininkas pats vartoja šias medžiagas, ar anksčiau jas yra platinęs, ir kiti objektyvūs bylos duomenys (Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjų kolegijos nutartys Nr. 2K-113/2011, 2K-781/2007, 2K-36/2009, 2K-75/2009, 2K-166/2010, 2K-4/2009, 2K-281/2009, 2K-618/2010 ir kt.).

76Iš byloje surinktų ir teisiamojo posėdžio metu ištirtų įrodymų visumos matyti, kad E. E. visiškai prisipažįsta dėl padarytos nusikalstamos veikos. Kad E. E. 2012-09-12 apie 18.50 val. prie savo gyvenamosios vietos - buto, esančio ( - ), Klaipėdoje, durų vieną folijos lankstinuką, kuriame buvo 0,078 g gelsvos spalvos medžiagos, kurios sudėtyje buvo 0,031 g narkotinės medžiagos – heroino, už 47 litus pardavė D. S., patvirtina ne tik kaltinamosios parodymai, bet ir D. S., liudytojo T. N. parodymai, slapto sekimo protokolas (1 t., b.l. 41-43), įvykio vietos apžiūros protokolas (1 t., b.l. 79-81), tarp kaltinamosios E. E. ir D. S. mobiliaisiais telefonais siųstų SMS žinučių ir vykusių pokalbių išklotinės (1 t., b.l. 46-54), iš kurių akivaizdu, jog jie susitarė dėl susitikimo vietos, laiko. D. S. atpažino E. E. kaip asmenį, kuris jam pardavė narkotines medžiagas – heroiną (2 t., b.l. 1-5). Kad 2012-09-12 įvykio vietos apžiūros metu rastame ir paimtame folijos lankstinuke, kurį sulaikomas D. S. numetė prie automobilio „Mazda Premacy“, valst. Nr. ( - ) buvo narkotinės medžiagos, neabejotinai patvirtina 2013-03-06 specialisto išvada Nr. 140-(5065)-IS1-1192 (1 t., b.l. 87-88).

77Kaltinamoji E. E. neneigė pardavinėjusi narkotines medžiagas – heroiną, patvirtino, kad dalį įsigytų narkotikų parduodavo kitiems. Liudytojai T. N., G. S., G. Š. patvirtino, kad kaltinamoji E. E. ne tik pati vartojo narkotines medžiagas, bet ir pardavinėjo jas kitiems. E. E. tikslą platinti narkotines medžiagas – heroiną patvirtina ir telefoninių pokalbių bei SMS žinučių išklotinės (1 t., b.l. 22-36, 46-54, 55-57), 2012-09-12 jos gyvenamojoje vietoje ( - ), Klaipėdoje, atliktos kratos metu rasti ir paimti daiktai – elektroninės svarstyklės, folijos rulonėlis. Remiantis 2012-10-09 specialisto išvada Nr. 140-(5068)-IS1-5790, nustatyta, kad iš viso E. E. gyvenamojoje vietoje buvo rasta ir paimta 3,422 g gelsvos spalvos kietos medžiagos, kurios sudėtyje buvo 0,958 g narkotinės medžiagos – heroino, ant E. E. bute rastų ir paimtų elektroninių svarstyklių paviršių rasti narkotinės medžiagos – heroino pėdsakai (1 t., b.l. 106-107). Šios byloje nustatytos aplinkybės suponuoja pagrįstą išvadą, kad kaltinamoji E. E. narkotines medžiagas platino versliškai ir turėjo iš to pajamų.

78Teismas daro išvadą, kad yra neabejotinai įrodyta, jog E. E. neteisėtai, tikslu parduoti ar kitaip platinti iki 2012-09-12 iš nenustatyto asmens įgijo ne mažiau kaip 3,500 g gelsvos spalvos kietos medžiagos, kurios sudėtyje buvo ne mažiau kaip 0,989 g narkotinės medžiagos – heroino, kurią atsigabeno į savo gyvenamąją vietą – butą, esantį ( - ), Klaipėdos m., ir laikė, dalį minėtos medžiagos išfasavo į ne mažiau kaip vieną folijos lankstinuką ir toliau laikė iki 2012-09-12, kol apie 18.50 val. prie savo gyvenamosios vietos buto durų vieną folijos lankstinuką, kuriame buvo 0,078 g gelsvos spalvos medžiagos, kurios sudėtyje buvo 0,031 g narkotinės medžiagos – heroino, už 47 litus pardavė D. S., o likusią dalį, t.y. 3,422 g gelsvos spalvos medžiagos, kurios sudėtyje buvo 0,958 g narkotinės medžiagos – heroino, toliau laikė savo gyvenamojoje vietoje iki 2012-09-12, kol apie 20.45 val. kratos metu ją rado ir paėmė policijos pareigūnai. Tokie E. E. veiksmai kvalifikuotini pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį.

79E. E. atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta. Jos atsakomybę lengvinančia aplinkybe pripažintina tai, kad ji prisipažino padariusi nusikalstamą veiką ir dėl to gailisi.

80Skiriant bausmę, vadovaujamasi Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 54 straipsnyje nustatytais bendraisiais bausmių skyrimo pagrindais, atsižvelgiama į padarytos nusikalstamos veikos pobūdį, jos pavojingumo laipsnį, motyvus ir tikslus, kaltės formą ir rūšį, kaltinamosios asmenybę, į atsakomybę lengvinančią aplinkybę bei atsakomybę sunkinančių aplinkybių nebuvimą.

81E. E. tiesiogine tyčia padarė vieną nusikalstamą veiką, priskiriamą sunkių nusikaltimų kategorijai (Lietuvos Respublikos BK 11 str. 3 d.). Kaltinamoji E. E. nedirba, anksčiau teista už nusikaltimų nuosavybei padarymą, neigiamai vertina savo veiksmus. Jos atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta, atsakomybę lengvinanti aplinkybė – prisipažino padariusi nusikalstamą veiką, padėjo ją išsiaiškinti, davė išsamius parodymus apie savo padarytą nusikaltimą. Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes, į tai, jog nusikaltimą, susijusį su disponavimu narkotinėmis medžiagomis, ji įvykdė pirmą kartą, E. E. skirtina laisvės atėmimo bausmė, artima straipsnio sankcijoje už įvykdytą nusikalstamą veiką numatytas bausmės minimumui. Bausmės dydį apsprendžia aptartos aplinkybės, kaltinamąją charakterizuojanti medžiaga.

82E. E. sulaikymo ir suėmimo laikas įskaitytinas į paskirtą bausmę (LR BK 66 str. 1 d.).

83Objektyviais bylos duomenimis nustatyta, kad kaltinamoji E. E. nedirbo ir nedirba, narkotinėmis medžiagomis prekiavo versliškai, todėl darytina išvada, kad piniginės lėšos – 1279 litai yra gauti iš nusikalstamos veikos platinant narkotines medžiagas ir, vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 72 straipsniu, iš E. E. konfiskuotini kaip nusikalstamos veikos rezultatas.

84Daiktai, turintys reikšmės nusikalstamai veikai tirti ir bylai nagrinėti: narkotinės medžiagos (2 pakuotės bendro 3,115 g kiekio heroino), likusios po tyrimų atlikimo ir saugomos Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centre, Liepyno g. 11A, Vilniuje (1 t., b.1.108), kiti daiktai – tušti paketai Nr. 0007694, Nr. 0055459, Nr. 0054714, 2 tušti folijos lankstinukai, 3 vatos tamponai, tuščias polietileninis maišelis, elektroninės svarstyklės, folijos rulonėlis, priduoti saugojimui į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato daiktinių įrodymų saugojimo kambarį (1 t., b.l. 67-68, 89-90, 109-110, 152-153), nuosprendžiui įsiteisėjus, sunaikintini. Trys kompaktiniai diskai, esantys voke bylos pirmo tomo gale, nuosprendžiui įsiteisėjus, paliktini saugoti byloje.

85Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 297-307 str.,

Nutarė

86E. E. pripažinti kalta pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį ir paskirti bausmę – dvejus (2) metus ir šešis (6) mėnesius laisvės atėmimo.

87Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 64 straipsnio 1 dalimi, 3 dalimi, 65 straipsnio 1 dalies 1 punkto b) papunkčiu, šiuo nuosprendžiu paskirtą bausmę ir bausmę, paskirtą 2012-06-04 Klaipėdos miesto apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu, subendrinti dalinio sudėjimo būdu – prie šiuo nuosprendžiu paskirtos laisvės atėmimo bausmės pridėti dalį neatliktos 2012-06-04 Klaipėdos miesto apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu paskirtos bausmės ir paskirti galutinę subendrintą bausmę – dvejus (2) metus ir septynis (7) mėnesius laisvės atėmimo, bausmę atliekant pataisos namuose.

88Iki nuosprendis įsiteisės, palikti kardomąją priemonę – suėmimą. Bausmės pradžią skaičiuoti nuo nuosprendžio įsiteisėjimo. Į bausmės laiką įskaičiuoti laiką, išbūtą sulaikyme ir suėmime nuo 2012-09-12 iki nuosprendžio įsiteisėjimo.

89Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 151 straipsnio 1 dalimi, laikinai, iki nuosprendžio įsiteisėjimo, konfiskavimo įvykdymo, apriboti E. E. nuosavybės teisę į 1279 litus.

90Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 72 straipsnio 2 dalimi, konfiskuoti iš E. E. iš nusikalstamos veikos gautus 1279 litus.

91Daiktus, turinčius reikšmės nusikalstamai veikai tirti ir bylai nagrinėti: narkotines medžiagas (2 pakuotės bendro 3,115 g kiekio heroino), likusias po tyrimų atlikimo ir saugomas Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centre, Liepyno g. 11A, Vilniuje (1 t., b.1.108), kitus daiktus – tuščius paketus Nr. 0007694, Nr. 0055459, Nr. 0054714, 2 tuščius folijos lankstinukus, 3 vatos tamponus, tuščią polietileninį maišelį, elektronines svarstykles, folijos rulonėlį, priduotus saugojimui į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato daiktinių įrodymų saugojimo kambarį (1 t., b.l. 67-68, 89-90, 109-110, 152-153), nuosprendžiui įsiteisėjus, sunaikinti. Tris kompaktinius diskus, esančius voke bylos pirmo tomo gale, nuosprendžiui įsiteisėjus, palikti saugoti byloje.

92Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui, skundą paduodant per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Ryšiai
1. Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Ingrida... 2. E. E., asmens kodas ( - ) gim. ( - ) Klaipėdoje, Lietuvos Respublikos... 3. 1) 2009-03-23 Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendžiu pagal LR BK 22... 4. 2) 2012-06-04 Klaipėdos miesto apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu pagal... 5. kaltinama pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1... 6. Teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą,... 7. E. E. neteisėtai įgijo, gabeno ir laikė narkotinę medžiagą – heroiną,... 8. ji iki 2012-09-12, tiksli data ir laikas nenustatyti, nenustatytomis... 9. Apklausta kaltinamąja E. E. kaltę pripažino visiškai, parodė, kad ji... 10. Ikiteisminio tyrimo metu kaltinamoji visiškai prisipažino padariusi jai... 11. Liudytojas T. N. – dirbantis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos... 12. Liudytojas G. S. - Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato... 13. Liudytojas G. Š. parodė, kad E. E. žino apie 10 m. 2012 m. rugpjūčio,... 14. Liudytoja I. E. - E. E. mama, parodė, kad 2012 m. rugpjūčio, rugsėjo mėn.... 15. Iš D. S. (D. S.) parodymų, duotų ikiteisminio tyrimo metu ir perskaitytų... 16. Iš 2013-04-12 elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos... 17. Nr. 420. 2012-08-31 21:36:52 (įeinanti žinutė – E. E. rašo G. Š.) –... 18. Nr. 421. 2012-08-31 21:40:55 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) –... 19. Nr. 423. 2012-08-31 21:47:14 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) –... 20. Nr. 444. 2012-09-01 01:22:18 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.)-... 21. Nr. 446. 2012-09-01 01:25:17 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) –... 22. Nr. 447. 2012-09-01 01:25:38 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) –... 23. Nr. 451. 2012-09-01 01:40;45 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) –... 24. Nr. 469. 2012-09-01 12:50:35 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) –... 25. Nr. 470. 2012-09-01 12:51:32 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) –... 26. Nr. 472. 2012-09-01 12:52:43 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.)... 27. Nr. 487. 2012-09-01 13:43:44 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) –... 28. Nr. 488. 2012-09-01 13:44:24 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) –... 29. Nr. 554. 2012-09-01 17:53:58 (įeinanti žinutė – E. E. rašo G. Š.) –... 30. Nr. 555. 2012-09-01 17:59:10 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) –... 31. Nr. 811. 2012-09-02 15:34:13 (išeinantis pokalbis – G. Š. skambina E. E.)... 32. Nr. 821. 2012-09-02 15:50:30 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) –... 33. Nr. 836. 2012-09-02 16:35:11 (įeinanti žinutė – E. E. rašo G. Š.) –... 34. Nr. 863. 2012-09-02 17:28:54 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) –... 35. Nr. 883. 2012-09-02 17:45:06 (išeinanti žinutė – G. Š. rašo E. E.) –... 36. Nr. 884. 2012-09-02 17:49:21 (įeinanti žinutė – E. E. atrašo G. Š.) –... 37. Nr. 887. 2012-09-02 17:52:38 (išeinanti žinutė – G. Š. atrašo E. E.) –... 38. Iš 2012-09-17 elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos... 39. Nr. 106. 2012-09-06 10:04:54 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) –... 40. Nr. 336. 2012-09-08 10:10:33 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) –... 41. Nr. 562. 2012-09-09 21:33:25 (išeinanti žinutė – E. E. rašo D. S.) –... 42. Nr. 563. 2012-09-09 21:38:56 (įeinanti žinutė – D. S. atrašo E. E.) –... 43. Nr. 858. 2012-09-11 10:21:47 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) –... 44. Nr. 862. 2012-09-11 10:58:35 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo S. B.) –... 45. Nr. 991. 2012-09-11 19:41:45 (įeinanti žinutė – D. S. rašo E. E.) –... 46. Nr. 993. 2012-09-11 19:42:49 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo D. S.) –... 47. Nr. 1006. 2012-09-11 20:15:35 (išeinanti žinutė – E. E. rašo D. S.) –... 48. Nr. 1177. 2012-09-12 18:14:58 (įeinanti žinutė – D. S. rašo E. E.) –... 49. Nr. 1180. 2012-09-12 18:33:08 (įeinantis pokalbis – D. S. skambina E. E.)... 50. Nr. 1184. 2012-09-12 18:48:28 (įeinanti žinutė – D. S. rašo E. E.) –... 51. Iš 2012-09-17 elektroninių ryšių tinklais perduodamos informacijos... 52. Nr. 356. 2012-08-31 18:39:25 (įeinanti žinutė – S. B. rašo E. E.) –... 53. Nr. 358. 2012-08-31 18:39:58 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo S. B.) –... 54. Nr. 360. 2012-08-31 18:41:02 (įeinanti žinutė – S. B. atrašo E. E.) –... 55. Nr. 363. 2012-08-31 18:48:33 (išeinanti žinutė – E. E. atrašo S. B.) –... 56. Nr. 758. 2012-09-02 16:14:49 (išeinanti žinutė – E. E. rašo S. B.) –... 57. Nr. 759. 2012-09-02 15:15:25 (įeinanti žinutė – S. B. atrašo E. E.) –... 58. Iš 2012-10-05 slapto sekimo protokolo matyti, 2012-09-12 buvo vykdomas E. E.... 59. Iš 2012-09-12 asmens kratos protokolo matyti, kad atlikus S. B. asmens kratą,... 60. Iš 2012-10-15 specialisto išvados Nr.140-(5067)-IS1-5868 matyti, kad trijuose... 61. Iš 2012-09-13 apžiūros protokolo matyti, kad apžiūrėtas mobiliojo ryšio... 62. Iš 2012-09-20 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato... 63. Iš 2012-09-12 įvykio vietos apžiūros protokolo matyti, kad prie ( - ) namo... 64. Iš 2013-03-06 specialisto išvados Nr.140-(5065)-IS1-1192 matyti, kad gelsvos... 65. Iš 2012-09-12 asmens kratos protokolo matyti, kad atlikus D. S. asmens kartą,... 66. Iš 2012-09-13 apžiūros protokolo matyti, kad apžiūrėtas mobiliojo ryšio... 67. Iš 2012-09-20 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato... 68. Iš 2012-09-12 kratos protokolo matyti, kad atlikus kratą E. E. gyvenamojoje... 69. Iš 2012-10-09 specialisto išvados Nr. 140-(5068)-IS1-5790 matyti, kad gelsvos... 70. Iš 2012-09-20 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato... 71. Iš 2012-10-04 daiktų apžiūros protokolo matyti, kad buvo apžiūrėti pas... 72. Iš 2012-09-13 asmens parodymo atpažinti pagal jo nuotrauką protokolo matyti,... 73. Iš 2013-04-11 asmens parodymo atpažinti pagal jo nuotrauką protokolo matyti,... 74. Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalyje numatyta... 75. Tikslas parduoti ar kitaip platinti narkotines ir psichotropines medžiagas,... 76. Iš byloje surinktų ir teisiamojo posėdžio metu ištirtų įrodymų visumos... 77. Kaltinamoji E. E. neneigė pardavinėjusi narkotines medžiagas – heroiną,... 78. Teismas daro išvadą, kad yra neabejotinai įrodyta, jog E. E. neteisėtai,... 79. E. E. atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta. Jos atsakomybę... 80. Skiriant bausmę, vadovaujamasi Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 54... 81. E. E. tiesiogine tyčia padarė vieną nusikalstamą veiką, priskiriamą... 82. E. E. sulaikymo ir suėmimo laikas įskaitytinas į paskirtą bausmę (LR BK 66... 83. Objektyviais bylos duomenimis nustatyta, kad kaltinamoji E. E. nedirbo ir... 84. Daiktai, turintys reikšmės nusikalstamai veikai tirti ir bylai nagrinėti:... 85. Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso... 86. E. E. pripažinti kalta pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260... 87. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 64 straipsnio 1 dalimi,... 88. Iki nuosprendis įsiteisės, palikti kardomąją priemonę – suėmimą.... 89. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 151 straipsnio... 90. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 72 straipsnio 2 dalimi,... 91. Daiktus, turinčius reikšmės nusikalstamai veikai tirti ir bylai nagrinėti:... 92. Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas...