| Atsakovas |
2006-12-12 An |
A-248-2365-06 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.12 III 57 57.3 |
| Tretysis suinteresuotas asmuo |
2012-03-12 Pi |
Ik-1505-562/2012 |
A |
VAAT |
Sprendimas |
|
1 1.18 28 74 |
| Trečiasis suinteresuotas asmuo |
2012-08-27 Pi |
I-3184-643/2012 |
A |
VAAT |
Sprendimas |
|
1 1.4 7 |
| Trečiasis suinteresuotas asmuo |
2013-04-15 Pi |
A-858-282-13 |
A |
LVAT |
Nutartis |
0/1
|
1 1.4 7 7.1 |
| Atsakovas |
2011-10-24 Pi |
Iv-1238-422/2011 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.12 |
| Tretysis suinteresuotas asmuo |
2012-09-11 An |
Ik-1505-562/2012 |
A |
VAAT |
Nutartis |
|
1 1.18 28 74 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-06-11 An |
2-1312-301/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 10 10.1 III III.1 106 106.3 III.2 117 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-07-09 An |
2KT-96/2013 |
C |
KAT |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.3 121 121.6 |
| Trečiasis asmuo |
2014-07-23 Tr |
2-1103-570/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.3 II II.6 76 76.4 76.5 III III.1 106 106.6 III.2 113 113.6 113.6.2 113.6.2.2 117 117.2 118 118.4 118.9 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-07-16 Tr |
2-2382-570/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 III III.1 106 106.6 III.2 118 118.4 118.9 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-08-13 Tr |
2-1541-896/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.1 3.1.5 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 93 93.2 93.2.5 104 104.4 104.9 106 106.3 110 110.1 110.5 III.2 112 113 113.1 117 117.1 117.2 119 119.11 III.4 125 125.3 |
| Suinteresuotas asmuo |
2014-05-23 Pe |
2-1573-896/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
2/0
|
9 9.4 II II.2 26 26.2 26.3 III III.2 113 113.1 113.6 113.6.2 113.6.2.2 114 114.9 114.9.6 114.9.6.1 116 116.1 117 117.2 III.4 128 128.5 |
| Specialistas |
2014-05-27 An |
N1-112-537/2014 |
B |
Marijampolės rūmai |
Nuosprendis |
|
14 14.2 14.2.2 27 27.4 29 29.3 1 1.1 1.1.7 1.1.7.2 1.1.7.2.7 1.1.8 1.1.8.6 1.1.8.6.2 1.1.11 1.1.11.7 1.1.11.10 1.2 1.2.14 1.2.14.1 1.2.14.1.2 1.2.14.1.2.1 1.2.27 1.2.27.4 1.2.29 1.2.29.3 2 2.1 2.1.10 2.1.10.1 2.3 2.3.2 2.3.2.1 2.3.2.1.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-05-21 Tr |
2-1466-896/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
2/0
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 99 99.5 99.7 99.9 III.2 116 116.1 |
| Ieškovas |
2014-05-19 Pi |
2-77-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
1/0
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 3.5 3.5.2 II II.6 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 116 116.1 117 117.1 III.4 125 125.6 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-07-01 An |
2-1499-571/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 102 102.2 106 106.3 III.2 116 116.1 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-06-19 Ke |
2-2282-91/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.12 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-07-09 Tr |
2-1311-570/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
2/0
|
3 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 110 110.1 III.2 111 111.3 116 116.1 117 117.2 |
| Suinteresuotas asmuo |
2014-06-02 Pi |
2-1256-570/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.6 III III.2 111 111.3 117 117.2 |
| Trečiasis suinteresuotas asmuo |
2014-05-12 Pi |
I-2475-422/2014 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.10 13 13.6 74 |
| Ieškovas |
2014-04-28 Pi |
2-425-301/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 102 102.4 110 110.1 III.2 111 111.1 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-04-17 Ke |
2-1122-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/1
|
3 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.2 78 78.2 78.2.1 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 112 117 117.1 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-05-06 An |
2-480-962/2014 |
C |
Prienų rūmai |
Nutartis |
0/1
|
3 3.2 3.2.12 III III.1 109 III.2 111 111.1 113 113.1 117 117.1 117.2 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-03-28 Pe |
2A-537-480/2014 |
C |
KAT |
Nutartis |
3/0
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 2.2.4.3.13 I I.3 16 16.2 16.2.1 II II.5 44 44.2 44.2.1 44.2.2 44.2.3 44.2.4 44.2.4.1 44.2.4.2 III III.3 121 121.18 121.21 |
| Atsakovas |
2014-05-08 Ke |
A-822-132-14 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.25 7 7.6 35 35.3 74 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-04-07 Pi |
2-1818-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
9 9.13 9.13.5 III III.1 106 106.2 III.2 117 117.1 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-04-01 An |
2S-916-254/2014 |
C |
KAT |
Nutartis |
2/0
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.11 III III.2 114 114.9 114.9.6 114.9.6.1 III.3 122 122.2 |
| Ieškovas |
2012-02-06 Pi |
2-700-399/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
4 4.5 II II.5 42 42.11 42.11.1 50 50.11 50.11.2 III III.1 104 104.9 III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Ieškovas |
2014-02-28 Pe |
2-156-570/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 3.5 3.5.1 III III.2 111 111.3 113 117 117.2 |
| Pareiškėjas |
2014-03-12 Tr |
2-884-399/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.5 3.5.2 II II.6 82 82.2 III III.2 112 117 117.2 III.4 128 128.9 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-01-27 Pi |
2S-532-221/2014 |
C |
KAT |
Nutartis |
1/1
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.11 III III.3 121 121.21 122 122.4 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-08-07 Ke |
2-1815-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/2
|
3 3.2 3.2.5 3.2.6 3.2.12 II II.6 77 77.4 77.4.2 III III.1 99 99.4 106 106.2 106.4 110 110.1 III.2 111 111.1 111.3 112 117 117.1 118 118.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-08-04 Pi |
2-2855-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 III III.1 106 106.4 110 110.1 110.5 III.2 111 111.1 111.3 117 117.1 118 118.7 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-09-26 Pe |
2-3811-571/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.5 3.2.12 III III.1 94 94.3 104 104.9 III.2 113 113.2 116 116.10 116.10.1 117 117.1 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-10-13 Pi |
2-488-571/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/5
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.11 III III.1 98 98.1 98.3 106 106.2 110 110.1 III.2 113 113.6 113.6.2 113.6.2.2 117 117.1 117.2 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2014-09-30 An |
A2.9.-1936-564/2014 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.9 39 39.4 |
| Išvadą duodanti institucija |
2014-10-20 Pi |
2KT-135/2014 |
C |
KAT |
Nutartis |
2/0
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.11 III III.1 98 98.3 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-09-16 Pi |
2-539-714/2013 |
C |
Jurbarko rūmai |
Sprendimas |
0/1
|
3 3.1 3.1.5 3.2 3.2.5 3.2.12 II II.2 26 III III.1 95 110 110.1 III.2 111 111.3 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-09-09 Pi |
A2.9.-1578-564/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-09-09 Pi |
A2.9.-1583-564/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-09-16 Pi |
A2.9.-1633-532/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-10-03 Ke |
2A-2074-601/2013 |
C |
KAT |
Nutartis |
1/0
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 99 99.7 III.3 121 121.18 121.21 |
| Ieškovas |
2013-07-25 Ke |
2-3083-301/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
4 4.5 II II.5 50 50.11 III III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-08-05 Pi |
A2.9.-1350-416/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.9 39 39.2 48 48.5 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-08-12 Pi |
A2.9.-1391-537/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
48 48.5 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-05-10 Pe |
2-1122-399/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 110 110.1 III.2 111 111.3 117 117.1 117.2 118 118.5 |
| Atsakovas |
2013-05-14 An |
Ik-326-423/2013 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.25 7 7.6 35 35.3 74 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-05-31 Pe |
2-1767-91/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
|
3 3.2 3.2.12 II II.6 78 78.2 78.2.1 III III.1 106 106.3 110 110.1 III.2 116 116.10 116.10.1 117 117.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-11-04 Pi |
2-13-374/2013 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
1/0
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 2.2.4.3.13 II II.5 44 44.2 44.2.1 44.2.2 44.2.3 44.2.4 44.2.4.1 44.2.4.2 III III.1 102 102.2 110 110.1 III.2 113 113.6 113.6.1 113.6.1.5 113.10 116 116.1 117 117.1 117.2 119 119.12 III.3 122 122.1 122.2 |
| Išvadą duodanti institucija |
2013-05-17 Pe |
2-791-305/2013 |
C |
Vilkaviškio rūmai |
Nutartis |
1/0
|
3 3.1 3.1.5 3.1.7 3.2 3.2.5 3.2.12 III III.1 106 106.8 106.8.2 III.2 113 113.2 117 117.1 |