| Atsakovas |
2012-02-24 Pe |
AS-822-538-11 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.9 70 70.1 79 79.2 |
| Atsakovas |
2011-08-04 Ke |
I-352-554/2011 |
A |
KAAT |
Nutartis |
1/0
|
1 1.9 69 69.3 73 |
| Atsakovas |
2011-11-18 Pe |
AS-63-630-11 |
A |
LVAT |
Nutartis |
1/0
|
1 1.9 |
| Tretysis suinteresuotas asmuo |
2011-06-10 Pe |
AS-63-183-11 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.25 59 |
| Atsakovas |
2008-11-07 Pe |
I-678-414/2008 |
A |
KAAT |
Sprendimas |
|
1 1.9 |
| Atsakovas |
2011-12-02 Pe |
AS-822-727-11 |
A |
LVAT |
Nutartis |
|
1 1.9 2 2.3 2.3.3 2.7 69 69.3 70 70.1 73 |
| Tretysis suinteresuotas asmuo |
2012-07-05 Ke |
A-556-1245-10 |
A |
LVAT |
Nutartis |
0/1
|
1 1.25 2 2.3 2.3.4 2.3.4.3 |
| Atsakovas |
2013-07-24 Tr |
A2-1635-527/2013 |
C |
KAT |
Nutartis |
4/0
|
7 7.3 III III.3 122 122.5 124 124.1 124.3 124.4 |
| Atsakovas |
2013-06-18 An |
2S-1188-230/2013 |
C |
KAT |
Nutartis |
2/1
|
7 7.3 III III.1 110 110.1 III.3 122 122.3 122.4 124 124.2 124.2.7 |
| Atsakovas |
2014-07-29 An |
I-3196-554/2014 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.9 63 63.1 73 |
| Atsakovas |
2014-07-29 An |
I-3205-428/2014 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.9 63 63.1 73 |
| Ieškovas |
2013-05-21 An |
2-2164-374/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.2 II II.5 44 44.2 44.2.4 44.2.4.1 III III.1 106 106.4 III.2 111 111.1 111.3 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2014-05-26 Pi |
A2.3.-987-564/2014 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.3 39 39.2 42 42.5 52 52.3 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2014-06-02 Pi |
A2.3.-1128-416/2014 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.3 39 39.2 42 42.5 52 52.3 |
| Atsakovas |
2014-04-11 Pe |
I-689-554/2014 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.9 72 72.5 73 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2014-02-24 Pi |
II-1-402/2014 |
ATP |
KAAT |
Nutartis |
|
2 2.3 42 42.2 42.5 73 |
| Suinteresuotas asmuo |
2014-09-09 An |
2-1145-630/2014 |
C |
Šakių rūmai |
Nutartis |
|
9 9.7 |
| Atsakovas |
2014-02-27 Ke |
I-787-428/2014 |
A |
KAAT |
Nutartis |
|
1 1.9 70 70.3 73 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2014-01-23 Ke |
II-3-610/2014 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.1 39 39.2 39.4 63 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2014-02-24 Pi |
A2.3.-355-416/2014 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.3 39 39.2 42 42.5 52 52.3 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2013-12-19 Ke |
ATP-1339-383/2013 |
ATP |
KAT |
Nutartis |
1/1
|
2 2.3 39 39.1 42 42.2 42.22 78 78.3 79 79.1 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2014-10-02 Ke |
ATP-1014-238/2014 |
ATP |
KAT |
Nutartis |
|
2 2.3 42 42.3 63 |
| Ieškovas |
2014-09-09 An |
2-3203-570/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.2 III III.1 104 104.9 III.2 116 116.5 116.5.1 |
| Atsakovas |
2013-09-23 Pi |
2S-1717-259/2013 |
C |
KAT |
Nutartis |
7/0
|
7 7.3 III III.1 99 99.5 110 110.1 III.3 122 122.3 122.4 124 124.2 124.2.7 |
| Atsakovas |
2013-09-17 An |
2S-1492-601/2013 |
C |
KAT |
Nutartis |
2/1
|
7 7.3 III III.1 102 102.4 III.2 113 113.9 116 116.10 116.10.3 III.3 121 121.18 122 122.4 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-09-10 An |
A2.3.-911-610/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.3 39 39.2 42 42.5 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-07-26 Pe |
A2.3.-911-610/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.3 39 39.2 42 42.5 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2013-10-24 Ke |
II-42-537/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
1/0
|
2 2.3 39 39.1 78 78.3 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2013-10-07 Pi |
II-44-610/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.2 39 39.2 39.4 63 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2013-09-26 Ke |
II-41-610/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.3 39 39.2 39.4 63 |
| Ieškovas |
2013-10-30 Tr |
2-930-443/2013 |
C |
Šakių rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.3 II II.5 44 44.5 44.5.2 44.5.2.17 III III.1 106 106.3 III.2 116 116.5 116.5.1 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2013-11-11 Pi |
ATP-1151-175/2013 |
ATP |
KAT |
Nutarimas |
1/0
|
2 2.3 39 39.2 42 42.5 79 79.1 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2013-11-18 Pi |
II-49-416/2013 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
|
2 2.3 |
| Institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje |
2013-12-12 Ke |
ATP-1273-238/2013 |
ATP |
KAT |
Nutartis |
|
2 2.1 39 39.2 42 42.5 42.22 |
| Ieškovas |
2015-04-13 Pi |
e2A-633-324/2015 |
C |
KAT |
Nutartis |
4/0
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 2.2.4.3.7 2.3 II II.5 44 44.2 44.5 44.5.2 44.5.2.17 44.8 III III.1 102 102.4 III.2 113 113.9 114 114.4 III.3 121 121.21 |
| Ieškovas |
2015-01-27 An |
2-90-399/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas |
1/0
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.2 II II.5 44 44.5 44.5.2 44.5.2.7 III III.1 101 III.2 111 111.3 116 116.4 117 117.2 |
| Ieškovas |
2015-02-12 Ke |
2-591-570/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Nutartis |
0/1
|
2 2.1 2.1.1 2.1.1.2 II II.5 44 44.2 44.2.4 44.2.4.1 III III.1 104 104.9 III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2015-03-03 An |
A2.3.-124-630/2015 |
ATP |
Šakių rūmai |
Nutarimas |
|
|
| Ieškovas |
2014-12-11 Ke |
2-4660-301/2014 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
0/1
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 2.2.4.3.2 II II.5 44 44.2 44.2.4 44.2.4.1 III III.1 104 104.9 106 106.3 III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 117 117.1 117.2 |
| Ieškovas |
2014-12-16 An |
2-1380-829/2014 |
C |
Šakių rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.2 2.2.4 2.2.4.3 II II.5 44 44.5 44.5.2 44.5.2.17 III III.2 116 116.5 116.5.1 |
| Suinteresuotas asmuo |
2015-01-14 Tr |
2S-188-436/2015 |
C |
KAT |
Nutartis |
3/10
|
9 9.7 III III.3 122 122.2 122.3 122.4 III.4 128 128.11 III.5 129 129.1 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2014-12-31 Tr |
A2.3.-2523-416/2014 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.3 39 39.2 |
| Ieškovas |
2015-12-29 An |
e2-2165-503/2015 |
C |
Vilkaviškio rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.3 II II.5 44 44.5 44.5.2 III III.1 105 III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Ieškovas |
2015-12-16 Tr |
e2-5987-570/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.2 2.2.2 II II.5 44 44.5 44.5.2 III III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Ieškovas |
2015-12-22 An |
e2-6187-570/2015 |
C |
Marijampolės rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.2 2.2.2 II II.5 44 44.5 44.5.2 III III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Ieškovas |
2015-12-23 Tr |
e2-2194-503/2015 |
C |
Vilkaviškio rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.3 II II.5 44 44.5 44.5.2 III III.1 105 III.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Ieškovas |
2015-12-28 Pi |
e2-2005-805/2015 |
C |
Prienų rūmai |
Sprendimas už akių |
|
2 2.3 II II.5 44 44.2 44.2.4 44.2.4.1 III III.1 99 99.1 III.2 113 113.2 116 116.5 116.5.1 116.5.2 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2015-10-21 Tr |
II-32-564/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
52 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2015-10-22 Ke |
II-30-610/2015 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
63 |
| Institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą |
2016-01-12 An |
A2.3.-147-610/2016 |
ATP |
Marijampolės rūmai |
Nutarimas |
|
2 2.3 42 52 52.3 |