Byla 2KT-83/2012
Dėl skolos už patiektą šilumą, karštą vandenį ir suteiktas paslaugas, delspinigių bei palūkanų priteisimo

1Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Vytautas Kursevičius, susipažinęs su iš Telšių rajono apylinkės teismo persiųstu ieškovo UAB „LITESKO“ filialo „Telšių šiluma“, veikiančio UAB „LITESKO“ vardu, ieškiniu atsakovams A. R. ir V. R. dėl skolos už patiektą šilumą, karštą vandenį ir suteiktas paslaugas, delspinigių bei palūkanų priteisimo,

Nustatė

2Siekiant sureguliuoti Telšių rajono apylinkės teismo teisėjams tenkančių nagrinėti bylų krūvį, Šiaulių apygardos teisme iš Telšių rajono apylinkės teismo buvo gautas ieškovo UAB „LITESKO“ filialo „Telšių šiluma“, veikiančio UAB „LITESKO“ vardu, ieškinys atsakovams A. R. ir V. R. dėl skolos už patiektą šilumą, karštą vandenį ir suteiktas paslaugas, delspinigių bei palūkanų priteisimo.

3Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 29 str., minėtas ieškinys teismingas Telšių rajono apylinkės teismui, tačiau, siekiant išlyginti Telšių rajono apylinkės teismo teisėjų darbo krūvį, ieškinys perduotinas nagrinėti kitam Šiaulių apygardos teismo teritorijoje veikiančiam apylinkės teismui – Akmenės rajono apylinkės teismui.

4Remiantis išdėstytu ir vadovaujantis Lietuvos Respublikos CPK 34 straipsnio trečiąja dalimi bei taikant teisės analogiją, Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkas

Nutarė

5Ieškovo UAB „LITESKO“ filialo „Telšių šiluma“, veikiančio UAB „LITESKO“ vardu, ieškinį atsakovams A. R. ir V. R. dėl skolos už patiektą šilumą, karštą vandenį ir suteiktas paslaugas, delspinigių bei palūkanų priteisimo iš Telšių rajono apylinkės teismo perduoti nagrinėti Akmenės rajono apylinkės teismui.